ZEGARKI MIUGO – KIEDY POLSKIE ZNACZY ŚWIETNE !

ZEGARKI MIUGO – KIEDY POLSKIE ZNACZY ŚWIETNE !

Uniwersalność rzadko kiedy idzie w parze z unikalnością. A już praktycznie nigdy z ceną.  Czasem jednak są chlubne wyjątki i o jednym z nich chciałabym wam dzisiaj opowiedzieć . MIUGO to nie tylko marka wyjątkowa, jak ulał wpasowująca się w to, co kocham – minimalizm, porządek i najwyższą jakość wykonania. MIUGO to rownież nasza, polska, rodzima marka. Tutaj bardzo sprawdza się moje ulubione określenie, które staram się propagować wszędzie : 

POLSKIE, ZNACZY ŚWIETNE! 

Moje życie nie należy do najbardziej ułożonych, hermetycznie czystych, prostych w formie i treści. Mając czwórkę dzieci na bank masz: bałagan częściej niż byś chciała, umiłowanie do organizacji ponad miarę, bo życie w środku tornada jest ekscytujące tylko przez chwilę oraz wieczne poczucie ,że możesz coś zmienić, ulepszyć , zaproponować coś innego. No cóż… Ja tak mam:-) 

Staram się otaczać rzeczami które sprawiają mi przyjemność, ulepszają moje otoczenie, dają mi poczucie spokoju wewnętrznego. Wszystko co jest pstrokate, kanciaste i bardzo głośne stylowo odpada u mnie na starcie. Kiedy prowadzisz mega intensywne życie – gdzieś musisz znaleść balans, który wyciszy cię i sprawi, że będziesz mieć siłę dla wszystkiego i wszystkich, których kochasz, a których niekoniecznie definiują słowa „spokój i prostota” 

Mój dziadek – krawiec – mawiał zawsze, że nie stać go na tanie rzeczy. Jako dziecko, nie miałam pojęcia o co mu chodzi . Do niedawna … Kiedy po raz trzeci zepsuje ci się coś, co przez oszczędność kupiłaś „taniej” a naprawa przerośnie koszty oryginału – zaczynasz pukać się w głowę zastanawiając, czy wszystko z Tobą jest ok. 

Takie numery odwalałam już kilkakrotnie , zawsze mając nadzieję, „że jakoś to będzie” i „tym razem się uda” . Niestety…  Pewnie sami macie takich historii wiele. 

Tak odnalazłam jakiś czas temu firmę MIUGO. Jej niezwykłość i w moim mniemaniu mocno podkreślona forma GLAMOUR na starcie przekreśliły nasze kontakty. Wiedziałam, że nie stać mnie będzie na taką ekstrawagancję. Założyłam tak odgórnie, bez żadnego sprawdzania i dokładniejszej analizy. BŁĄD! Straciłam na tym sporo pieniędzy, nerwów i rok z ich cudownym zegarkiem, który moja rodzina ochrzciła już słowem „ święty zegarek mamy”, wrzucając go w wąską kategorię maminych rzeczy z gatunku : jak to dotkniesz bez pozwolenia, lub nie daj Bóg uszkodzisz – to mama cię ukatrupi 🙂  

Kupiłam inny zegarek -ładny i tani – iiii…. działał 4 miesiące. Zaniesiony do starego zegarmistrza, który już niejedno moje cudo  widział – usłyszałam, że tym razem to chyba sobie żarty robię, bo naprawa będzie mnie kosztować XXX a w sumie będzie oznaczać zbudowanie zegarka od nowa, bo nic w tym „czymś” co przyniosłam , nie trzyma się kupy. No ok… porzuciłam plany naprawcze i zabrałam się za poszukiwanie partnera na rękę na dłużej niż pół roku.

Organizacja to u mnie sprawa priorytetowa. Projektuję sama  kalendarze rodzinne, które wprowadzają ład i porządek w życie wielu rodzin. Kocham to, co robię, jednocześnie przyciągając do siebie innych , którzy mają tak samo. MIUGO ponownie wysunęło się więc na plan pierwszy w moich poszukiwaniach… 

Powiem Wam dlaczego w punktach, będzie jaśniej:

  1. Ich zegarki są POLSKIE 
  2. Do dyspozycji macie trzy modele: MIU ( ja mam właśnie ten ) , GO i LOV ( niedawno mający swoją premierę) 
  3. Sami macie możliwość wybrania modelu, koperty, tarczy i paska . 
  4. Kilka wysublimowanych kolorów , bransoleta – tworzycie wszystko od podstaw , dopasowując do waszego stylu. 
  5. Możliwość dokupienia paska – zawsze można przecież zmienić zdanie – ja kocham swoją bransoletę w kolorze różowego złota. Ale na zakupy wolę skórzany pasek w tym samym odcieniu.
  6. Wymiana paska to nie fizyka kwantowa – nie musicie lecieć z tym do zegarmistrza – możecie własnoręcznie zrobić to w kilka chwil.
  7. Nie będziecie musieli sprzedać jednej nerki czy zamieszkać pod mostem, jeśli zdecydujecie się na zakup – cena jest nieadekwatna do jakości : mało płacisz, dużo zyskujesz.

Podsumowując : Warto go mieć. Po prostu.

Nawet jeśli będzie to jedna z niewielu rzeczy, które będą tylko wasze , takie „z górnej półki” – postawcie na tą markę, na taki prezent – dla siebie czy kogoś bliskiego. Będę w szoku, jeśli nie będziecie nim zachwyceni równie mocno jak ja . 

Mam dla was na koniec fajny motywator. 

Zajrzyjcie sobie na stronę

WWW.MIUGO.PL

 wybierzcie model, kopertę, kolor, etc a na koniec wpiszcie kod: MAMAMIUGO  i podziwiajcie jak z waszego rachunku odpada 50 zł .

Magia? Trochę tak … 🙂 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top