Kilka słów o mnie

Cała historia zaczęła się wiele lat temu…

Pomysłowa Mama Agata Skjold

Kiedy pierwszy raz zostałam mamą rzeczywistość nie dała nawet szansy
5 letnim studiom pedagogicznym. Wszystko stanęło na głowie a ja musiałam zmienić codzienność tak, żeby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w mojej rozrastającej się szybko rodzinie… i przy okazji nie zwariować 🙂

Dwie dekady i czwórkę dzieci później wiem już jak to zrobić.
Wychowywanie dzieci w polsko – amerykańskiej rodzinie dało mi szerszy obraz tego co warto, co się nie sprawdza, a czego nie można odpuścić.

Pozwól, że przedstawię Ci kilka pomysłów, które jako pedagog oraz zapalony ekolog wprowadzam w swoim domu od lat.
Jeśli znajdziesz chwilę, zapraszam na bloga – odkryjesz tam recenzje najnowszych książek oraz innych zabawek dydaktycznych oraz produktów wartych uwagi.
Bądźmy w kontakcie – codziennie znajdziesz mnie na Social Media, gdzie przemycając wiedzę edukacyjną i ekologiczną bawię, uczę i podsuwam fajne pomysły.
Wspieram również firmy i osoby prywatne w komunikacji, budowaniu własnej marki i tożsamości na Social Media.
Jeśli potrzebujesz wsparcia w planowaniu strategii na Instagram , czy Facebook, pisaniu i publikacji tekstów, postów, Reels lub zarządzania kontami w Social Media jednorazowo lub długofalowo – takie zadania również nie są mi obce – zapraszam do kontaktu.

KONTAKT

Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną

+48 607 988 990 
sklep@pomyslowamama.pl
Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (adres e-mail, ewentualnie imię i nazwisko, numer telefonu) do celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Shopping Cart
Scroll to Top