Regulamin sklepu

Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży artykułów oferowanych przez firmę POMYSŁOWA MAMA z siedzibą w Łodzi, ul. Rewolucji 1905r. 42 m.11 i definiuje warunki oraz zasady współpracy z klientami firmy w zakresie dostaw, płatności i realizacji zamówień:

 1. Sprzedaż odbywa się przez internet w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy zamawiającym – zwanym dalej kupującym a sklepem internetowym pomyslowamama.pl – zwanym dalej sprzedającym,
 2. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu ( sprzedający nie odpowiada za nieprawidłowe wykorzystanie formularzy i zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia bez podania przyczyn ) 
 3. Złożenie zamówienia przez kupującego jest równoznaczne z akceptacją regulamminu. W przypadku podania przez kupującego nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.
 4. W przypadku braku kontaktu i wpłaty za złożone zamównienie, po upływie 10 dni od jego złożenia – zamówienie zostanie anulowane.
 5. Ceny oferowanych produktów znajdują się na stronie sklepu i zawierają podayek VAT
 6. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia i jest ceną ostateczną jakąkupujący zapłaci sprzedającemu.
 7. Moment złożenia zamównienia na stronie sklepu jest momentem zawarcia umowy pomiędzy sprzedającym a kupującym.
 8. W przypadku braku zamównionego artykułu w magazynie , kupujący zostanie niezwłocznie powiadomiony o tym fakcie. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji kupującemu przysługuje prawo anulowania lub zmiany zamównienia. Kupujący może wyrazić chęć realizacji zamównienia przez sprzedającego w terminie późniejszym, niezbędnym np do sprowadzenia artykułu do sklepu.
 9. Wszelkie opcje płatności wyszczegolnione sa w krokach poprzedzających finalizację  zamówienia.
 10. Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD i Inpost lub inna wybrana przez sprzedającego firma przewozowa.
 11. Do zamówienia dolicza się koszty przesyłki . Koszt przesyłki podawany jest przy skladaniu zamówienia.
 12. Kupujący może odmówić odbioru przesyłki jedynie w przypadku, kiedy przesyłka została dostarczona w stanie uszkodzonym lub wskazującym na uszkodzenie zawartości.
 13. W przypadku wadliwych produktów gwarantujemy ich wymianę na produkt nieuszkodzony. Jednocześnie informujemy iż nie przyjmujemy paczek odesłanych do nas za pobraniem.
 14. Jednorazowe zakupy w liczbie powyżej 40 sztuk mogą byc traktowane jako zakupy hurtowe  ( wymagające dodatkowego potwierdzenia ) a koszt transportu będzie uzgodniony indywidualnie z zamawiającym. W takim przypadku nie obowiązuje standardowy cennik dostawy.
 15. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe, które uniemożliwiły realizację zamównienia
 16. Umowa kupna – sprzedaży zawierana jest w języku polskim. Wszystkie informacje dla klientów przygotowane są w języku polskim.
 17. Korzystanie ze stron sklepu pomyslowamama.pl jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu oraz polityki prywatności.
Shopping Cart
Scroll to Top