POLSKO-ANGIELSKI KALENDARZ MAGNETYCZNY

83,00 zł brutto

Chcesz wychować poliglotę? Pokaż mu, że nauka języka angielskiego i polskiego to świetna zabawa!

Kalendarz magnetyczny na folii magnetycznej 

+106 piktogramów 

w języku polskim i angielskim 

to fenomenalny start do zapoznania dziecka z polskim i angielskim jednocześnie!

Więcej szczegółów

14 Przedmiotów

Dziecko zapoznaje się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi pogody, potrafi nazwać pory roku, dni tygodnia, miesiące. Ma do tego dwa zestawy idealnie dopracowanych pod każdym względem piktogramów w języku polskim i angielskim . 

Od którego zaczniecie? 

Może kilka dni poćwiczycie polski, a następne kilka poświęcicie na naukę angielskiego? Oprócz nazwy w wybranym języku, na każdym magnesie widnieje piktogram/rysunek przedstawiający np daną pogodę. Jeśli więc dziecko zapomni jak w j.angielskim mówi się: słonecznie , wystarczy, że odszuka taki sam rysunek w zestawie angielskim. I już wie: sunny :-) 

Piktogramy umieszczone na magnesach ( po 53 sztuki dostępne w 1 zestawie językowym ) pomagają nawet najmniejszemu szkrabowi
w zlokalizowaniu wybranej pory roku, daty czy pogody.

Teraz dziecko będzie śledziło dni tygodnia, pory roku, miesiące, każdego dnia przypinając nowe magnesy w odpowiednie miejsca.

Wymiary tablicy : 30x 40 cm
Wspaniała rzecz dla dzieci , którym uporządkowanie świata i jego przewidywalność jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania.
Dzięki temu kalendarzowi łatwiej będzie dziecku wytłumaczyć ile jeszcze będzie musiało czekać na św. Mikołaja, wiosnę , urodziny , dzień zabawek w przedszkolu czy utęsknione wakacje.
Niezbędnik każdego nauczyciela nauczania początkowego i wczesnoszkolnego.
Mata magnetyczna - pozbawiona jakichkolwiek napisów - może służyć do nauki miesięcy, dni tygodnia i pogody we wszystkich dostępnych piktogramach językowych ; polskim, angielskim, francuskim czy niemieckim. Wszystkie piktogramy można dokupić również osobno.
Kalendarz powieszony w widocznym miejscu na jakiejkolwiek powierzchni metalowej ( np. lodówce, w pokoju dziecka na blasze metalowej - do kupienia w Ikea , sali przedszkolnej na tablicy szkolnej) , porządkuje świat dziecka, wprowadzając w jego dzień rytuały, daje mu poczucie przewidywalności, bezpieczeństwa, ułatwia zrozumienie pojęcia czasu.
Folia magnetyczna to super plastyczny materiał- jeśli wasza lodówka jest zabudowana, nie macie żadnej innej metalowej, bądź magnetycznej powierzchni -  przypiąć ją możecie nawet do tablicy korkowej za pomocą pinezek .
Najlepszy prezent dla dziecka! Uczy , bawi, pomaga konstruktywnie spędzać czas z dzieckiem ! POLECAM!

PRODUKT POLSKI 
ZAPROJEKTOWANY I WYPRODUKOWANY PRZEZ 

WWW.POMYSLOWAMAMA.PL
 
 
Długość 40
Szerokość 30

Opinie

Skaczące magnesy
Monika D.
2021-12-26

Kalendarz wykonany bardzo estetycznie, ładnie wygląda na lodówce, jednak podczas projektowania ktoś chyba nie przewidział, że magnesy mogą się także odpychać :) W niektórych przypadkach ciężko jest umieścić dwa magnesy obok siebie na wyznaczonych polach, gdyż odpychają się i dosłownie zeskakują z kalendarza.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

POLSKO-ANGIELSKI KALENDARZ MAGNETYCZNY

POLSKO-ANGIELSKI KALENDARZ MAGNETYCZNY

Chcesz wychować poliglotę? Pokaż mu, że nauka języka angielskiego i polskiego to świetna zabawa!

Kalendarz magnetyczny na folii magnetycznej 

+106 piktogramów 

w języku polskim i angielskim 

to fenomenalny start do zapoznania dziecka z polskim i angielskim jednocześnie!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: