Flinstonowie.Wielkie Łubu Dubu -stare powraca w nowym wydaniu!

On kwietnia 28, 2015

Chyba każdy z nas słyszał kiedyś słynne "Jaba Daba Duuuuu..." Ta fantastyczna bajka mojego dziecistwa powraca w nowej oprawie , z nowymi przygodami ...

"Flinstonowie.Wielkie Łubu-Dubu"

pełnometrażowa produkcja i nowe przygody znanych prehistorycznych bohaterów powracają!

Flinstonów zna praktycznie każdy. Kto nie oglądał kreskówki, z pewnością kiedyś natknął się na film. Na przygodach Freda, Barney'a i ich rodzin wychowało sie pokolenie moje i kilka przede mną. Flinstonowie bawią nas już od lat  lat 60-tych, kiedy to szturmem - jako pierwszy film animowany emitowany w godzinach najwyższej oglądalności w USA - zdobyli niezliczone rzesze miłośników.   Moje dzieci też znają i uwielbiają przygody zwariowanych przyjaciół w prehistorycznym świecie. 

Przesłanie jest jasne: bez względu na wszystko - przyjaźń, miłość i rodzina są najważniejsze. Wszystko opowiedziane w sposób zrozumiały dla dziecka. Uwielbiam takie przekazy, w których za prostą na pierwszy rzut oka opowieścią kryje się drugie dno. Nie ma tu strzelaniny, przemocy ( rzadko która bajka teraz tego nie ma ) jest dobra zabawa i humor!

Dystrybutor filmów Galapagos ma dla nas tym razem gratkę: Flinstonowie powracają w pełnometrażowym filmie!

Fabuła jest taka:

Fred ( jak zawsze) wpada w tarapaty, kiedy nie otrzymuje wcześniejszej wypłaty w pracy, którą już przeznaczył na wspólny rodzinny wyjazd. Oczywiście nie mówi nic o tym żonie ( jak zawsze :-) ) . 

Wpada jednak na "genialny" plan , do którego realizacji potrzebuje pomocnej dłoni swojego przyjaciela Barney'a - dosłownie i w przenośni:-) 

On i grupka znajomych organizują pierwsze w historii zawody w wrestlingu! Obok Barney'a w ringu staną prawdziwi mistrzowie, wzorowani na prawdziwych zawodnikach WWF: Ray Zagadka, John Cenastone oraz Kosa. Całość poprowadzi oczywiście Fred:-)

Czy poradzi on sobie z tak wielkim przedsięwzięciem? I co na to wszystko Willma, jego żona? 

Przygotujcie sie na nieoczekiwane zwroty akcji, sportowy szał i zabawnych sytuacji.

Nie zdradzę szczegółów - powiem tylko, że film jest super, moje dzieci obejrzały go już 2 razy - podobał się zarówno synom jak i córce. Kwestie techniczne ( jak oni sie myją, skąd mają te wszystkie fajne rzeczy etc) nadal zadziwiają ( mnie też)  - ukłon w stronę ludzi wymyslających fabułę:-) Niesamowite połączenie realiów życia współczestnego z epoką kamienia łupanego jest jednym z powodów dla których uwielbiam ten film.

Dvd ma mnóstwo fajnych dodatków specjalnych :

Fred Flinstone przedstawia supergwiazdy

Jak zostać gwiazdą łubu-dubu

Pierścionek zaręczynowy

Zabierz mnie na mecz baseballa

Bajkę można obejrzeć w wercji oryginalnej - po angielsku (co zawsze jest dla nas bardzo istotne, bo tylko tak oglądamy filmy i bajki) oraz z polskim dubbingiem i po czesku. Napisy w różnych wersjach językowych i wersja dla niesłyszących to też ważny dodatek .

Serdecznie polecam tę bajkę - prawdziwa rozrywka dla dzieci i wcale nie mniejsza dla ich rodziców:-)

Więcej szczegółów znajdziecie na:

www.galapagos.com.plKomentarze


Zostaw swój komentarz