Gra rodzinna LABIRYNT

On maja 10, 2016

Labirynt to świetna  gra planszowa , która pobudzi wyobraźnię, koncentrację oraz kreatywność Twoją  oraz innych graczy - a może być ich jednocześnie 35 !

Mam bardzo wysublimowany gust . Niektórzy uważają nawet ,że za bardzo:-) Ostra selekcja rzeczy wartościowych, wygodnych, ładnych, przydatnych, spełniających jakiś określony cel jest u mnie na porządku dziennym. 

Pomaga mi to jednak w życiu i mojej pracy, o dzięki temu mogę znajdować takie perełki , jak gra rodzinna LABIRYNT, która zafascynowała moją rodzinę tuż przed Wielkanocą . 

Znacie gry rodzinne? Z pewnością tak . Są one tak konstruowane, aby zarówno dzieci, nastolatkowie i osoby dorosłe mogli spędzić razem czas doskonale się bawiąc i ucząc. 

Opowiem wam trochę o LABIRYNCIE , bo warto :-)

"Labirynt" to jedyna gra jaką znam, w którą grac może jednocześnie 35 uczestników :-) Moja rodzina jest spora, więc udało nam się zagrać w 11 osób, a co najlepsze - w języku polskim i angielskim  - ta gra jest tak wciągająca i prosta jednocześnie, że żaden język nie jest przeszkodą. Nam poszło wspaniale. 

   

Moje dzieci , już poświątecznie , powróciły do grania , co uświadomiło mi ,że ta fajna i wciągająca dla mnie gra - okazała się równie atrakcyjna dla nich :-)

Szczegóły dotyczące gry:

LABIrynt to uniwersalna gra logiczna dla graczy powyżej 6. roku zycia. 

Charakteryzuje się prostymi zasadami, ale mocno aktywizuje wszystkich graczy. 

To chyba jedyna gra planszowa, w którą jednocześnie może grać nawet 35 osób. 

Założenia gry zostały opracowane przez pedagogów pracujących na codzień z dziećmi i mających wieloletnie doświadczenie w pracy z nimi. Są odbiciem treści zawartych w podstawie programowej nauczania zintegrowanego. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako uzupełniający materiał dydaktyczny.

Grając w LABIrynt dzieci nabywają i utrwalają umiejętność orientacji na płaszczyźnie. Uczestnicząc w rozgrywce ćwiczą też koncentrację, logiczne myślenie, przewidywanie i wyciąganie wniosków.

Dorosłym, którzy sięgną po LABIrynt , gra dostarczy wiele emocji i umożliwi intelektualną rywalizację, ponieważ wymusza skupienie, podzielność uwagi przy kontrolowaniu ruchów swoich przeciwników oraz przewidywania posunięć tak, aby samemu jak najszybciej dojść do celu. Jest w niej duża losowość, która generuje zaskakujące sytuacje. W połączeniu z wielością kombinacji sprawią one, że każda rozgrywka jest niepowtarzaalna.

Gra LABIrynt może być doskonałą rozrywką intelektualną i towarzyską, a przede wszystkim atrakcyjną pomocą edukacyjną w szkole.

Opakowanie zawiera : 35 dwustronnych plansz, 6 pionków, instrukcję.

Znalezienie inspirującej, kreatywnej gry w dzisiejszych czasach jest wbrew pozorom dość dużym wyzwaniem . Zalew gier ciekawych ale nie kreatywnych, kolorowych ale nie rozwijających jest spory. 

Świetnie wykonana, wciągająca, kreatywna, zaskakująca gra to taka,której szukamy dla swoich dzieci . Fajnie, że  pomysłowość producentów i Wydawnictwa Epideixis zaowocowała Labiryntem. Gra nadaje się zarówno do warunków domowych , podczas zabawy z dziećmi , jak i do szkoły czy zerówki:-)

Z wielką satysfakcja wystawiam ten grze 5 z plusem!

Spełniła wszelkie moje wymogi ale i również zaangażowała moje dzieci do logicznego myślenia, gry ze sobą, z babcią , rodzicami ... 

Polecam wszystkim ! 

   

 Komentarze


Zostaw swój komentarz