ZESTAW STARTOWY WORECZKÓW WIELORAZOWYCH

39,99 zł brutto

CHCESZ ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ ZEROWASTE ALE NIE WIESZ JAK? ZACZNIJ OD ZESTAWU WORECZKÓW WIELORAZOWYCH, KTÓRE WYELIMINUJĄ Z TWOJEGO ŻYCIA WSZYSTKIE JEDNORAZÓWKI!

Więcej szczegółów

8 Przedmiotów

W związku z dużym zainteresowaniem zestawami, wysyłki zamówione pomiędzy 28 sierpnia a 8 września  będą realizowane z półtoratygodniowym opóźnieniem. Dziękujemy za zrozumienie!

W zestawie zawsze raźniej! ( i taniej)

6 wielorazowych woreczków to znakomity start w zerowaste! Wrzuć wszystkie woreczki do torby i śmigaj na zakupy uwolniona od potrzeby korzystania ze zrywek.

Zestaw składa się z 7 woreczków 

3 x rozmiar  L : 30 cm x 40 cm (+/- 3 cm)  w kolorze białym - pomieści do 2 kg owoców/warzyyw etc

3 x rozmiar M :  25 x 335 cm w kolorze białym sztywniejszym - pomieści 1,5 - 2 kg produktów

+ gratis

1 x rozmiar S : 15 x 20 cm w kolorze białym cienkim - tu schowasz wszystkie "pojedyncze" bądź drobne produkty: pomidorki koktajlowe, avocado, orzechy, grzybki etc 


Weź zestaw i sprawdź, czy na zakupach kupujesz częściej rzeczy małe czy duże, czy brakuje ci innego rozmiaru czy 6 woreczków ogarnia całkowicie twoje potrzeby zakupowe :-)

Przestań w końcu otulać plastikiem swoje warzywa i owoce - często w intymnej relacji jeden na jeden! Przyroda nie poczeka aż się dostosujesz. Musisz zrobić ten krok już dziś. A kiedy zaczniesz z dumą przynosić do domu zakupy bezpiecznie otulowe woreczkiem wielorazowym - nie zapomnij wytłumaczyć swojej rodzinie, dzieciom dlaczego od teraz zakupy będą w duchu ZEROWASTE.

Zacznij tę zmianę i przekaż potem pałeczkę swoim dzieciom!

Idąc na zakupy musisz pamiętać o portfelu( lub telefonie) - to naturalne. Teraz dołącz do tego myślenia pamięć o wielorazowych torebkach! Włóż je do torby, powieś przy drzwiach - zajmą minimalną przestrzeń a robią tek dużo dla środowiska!

 

"O plastikowych torbach można powiedzieć tylko tyle, że już dawno powinny przejść do historii. Kiedyś były użytecznym przedmiotem, teraz to tylko szkodliwa fanaberia...Żadnych innych plastikowych przedmiotów nie produkuje się w takich ilościach. Oszacowanie ich ilości jest niemożliwe..."

                                                                                                             Will McCallum "Jak zerwać z plastikiem"

Zacznij tu!

Zacznij teraz!

Bądź zmianą na lepsze!

MATERIAŁ : poliester - pomimo, że nie jest to typowy material na torebki wielorazowe, idąc za przekazem ZEROWASTE, ratujemy spady i końcówki serii materiałów przed utylizacją, dając im nowe życie ( dlatego czasem odcień worków może różnić się od siebie nieznacznie) Poliester wbrew pozorom to wdzięczny materiał, świetnie nadający się do wykorzystania przy zakupach : jest półprzeźroczysty, więc przy kasie nie trzeba okazywać zawartości każdego woreczka, świetnie przyklejają i odklejają się od niego etykiety wagowe, można go prać ręcznie lub w pralce do 30 stopni - wszelkiego rodzaju zabrudzenia bardzo łatwo z niego się spierają, jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu woreczek wielorazowy z niego zrobiony posłuży nam naprawdę długo, nie gniecie się, zachowuje wysoką sprężystość i nie rozciąga/ nie rozchodzi się podczas użytkowania czy w praniu, szybko schnie i nie wchłania wilgoci, jest odporny na działanie promieni słonecznych (nie bleknie), nie jest atakowany przez pleśń, bakterie czy mole, nie uczula. Jest również bardzo bardzo lekki - przy ważeniu produktów nie trzeba tarować wagi.

Napisz opinię

ZESTAW STARTOWY WORECZKÓW WIELORAZOWYCH

ZESTAW STARTOWY WORECZKÓW WIELORAZOWYCH

CHCESZ ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ ZEROWASTE ALE NIE WIESZ JAK? ZACZNIJ OD ZESTAWU WORECZKÓW WIELORAZOWYCH, KTÓRE WYELIMINUJĄ Z TWOJEGO ŻYCIA WSZYSTKIE JEDNORAZÓWKI!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: