Jedyny taki duet na świecie! Tom i ... ? Juz wiecie?

On wrzesień 16, 2015

Ani człowiek , ani pies nie zaznają spokoju - nawet na urlopie - kiedy należą do Tajemniczej Spółki ! Przygody chodzą za Scoobim i jego gangiem krok w krok. Zobaczcie co tym razem udało im się odgadnąć!

Tom i Jerry: Superagenci

Tom i Jerry to ponadczasowy hit , przy którym dobrze bawią się u mnie wszyscy- mój tata rechocze w fotelu, dzieciaki wiją się po podłodze , a ja usiłując zachować resztki powagi napycham twarz popcornem :-) 
Minus tych bajek - są zdecydowanie za krótkie! 

Jako dziecko dostałam kiedyś w prezencie od chrzestnej kasetę z nagranymi bajkami o fajtłapowatym kocie i sprytnej myszce. Oglądałam ją tyle razy, że znałam każdą scenę na pamięć a na "wieczory bajkowe" schodziło się do mojego mieszkania pół podwórka:-)
Teraz kolej na moje dzieci. Nie mamy kablówki, tv oglądamy jedynie w weekendy. Staramy się więc dobierać taki repertuar, żeby zadowolił wszystkich. Łatwo nie jest. Ale jeśli chodzi o Toma i Jerrego - problemów brak! Wszyscy chcą oglądać. 
Firma Galapagos  przesłała nam gratkę nie lada - otóż - proszę państwa - w końcu film pełnometrażowy! Tym razem słynny duet rozrabiaków zostanie wplątany w prawdziwą szpiegowską intrygę z udziałem legendarnego Jonny'ego Questa! Każdy znajdzie cos dla siebie :-)

O czym jest bajka?


Wróg numer jeden rodziny Questów, dr Zin, odkrywa, że dr Benton Quest dysponuje niezwykłym urządzeniem, które ma szansę rozwiązać problemy energetyczne świata. Wysyła więc swoją armię kocurów, aby wykradła wynalazek i uwięziła naukowca. Tymczasem Tom i Jerry spędzają na plaży kolejny typowy dzień, wypełniony leniuchowaniem i rozrabianiem. Błogie plażowanie przerywa im dopiero pojawienie się dwóch młodych szpiegów – Jonny’ego Questa i Hadji’ego – oraz ich psa, Bandita...Jonny wraz z nowymi niesfornymi sojusznikami będzie musiał wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż, by odnaleźć ojca i ocalić świat! Niesforny kocur i sprytna mysz oferują pomoc nowo poznanemu przyjacielowi i wcielają się w rolę superagentów, aby wziąć udział w niebezpiecznej szpiegowskiej misji. 
Bajka dla dużych ( tych naprawdę dużych również), małych , dla dziewczynek i chłopców :-)
Ps. Wiedzieliście, że Magazyn Time okrzyknął „Toma i Jerry'ego” jedną z najlepszych serii wszech czasów, że 7 odcinków zostało nagrodzonych Oskarem a zabawny duet kot/mysz od ponad siedemdziesięciu lat bawi publiczność na całym świecie i łączy pokolenia, przyciągając przed telewizory całe rodziny? 
Wow! 
Więcej bajek z Tomem i Jerrym oraz szersze informacje o tym filmie znaleść możecie na

www.galapagos.com.pl

Polecam!Komentarze


Zostaw swój komentarz