Drewniana, mobilna skrzynia na zabawki handmade z MONTOWNIA ZABAWEK, którą będziesz chciał się bawić sam...

On październik 10, 2017

W czasach, kiedy zabawki dla dziecka stają się coraz bardziej wymyślne, drogie i skomplikowane, powrót do korzeni wydaje się zaskakująco odświeżającą i mądrą decyzją...

Daj dziecku patyk i posadź w piaskownicy a za pomocą swojej wyobraźni stworzy przed Twoimi oczami taki świat , o którym sam już dawno zapomniałeś, że istnieje.

Sami komplikujemy sobie rzeczy, które skomplikowane wcale być nie muszą. Zostawmy chociaż w jako takim spokoju świat zabawek dziecięcych. Moim zdaniem, każdy w domu powinien mieć jakąś drewnianą zabawkę. Pamiętacie te swoje pierwsze, proste, fantastyczne zabawki jakie dostaliście? Mnie bardziej utkwiły w pamięci niż te skrzeczące, skaczące  i delikatne w obyciu rzeczy, o które walczyłam zaciekle ale które odstawiłam w kąt bardzo szybko. Jack dostaje od nas rożne rzeczy. Staramy się jednak dobierać je pod kontem jego zainteresowań, funkcjonalności i ceny ( to oczywiste). Wiele rzeczy dostaje po rodzeństwie - ma jednak kilka perełek, które są tylko jego. 

Ponieważ przeżywamy ( od daaaaawna ) fazę pociągową - na tapecie mamy Thomasa i wszystko co się z nim wiąże. W pociągi zamienia się więc połowa sprzętów w naszym domu. Pudełka są wagonami, koszyki - lokomotywami ... różne rzeczy się tu dzieją. Od niedawna natomiast mobilna skrzynia drewniana handmade z MONTOWNIA ZABAWEK ułatwia nam funkcjonowanie, dodając jednocześnie blasku starym zabawkom, które mamy w codziennej rotacji. 

Skrzynia wykonana jest z wysokiej jakości drewna twardego-sklejki, pomalowana farbami z atestem, bezpiecznymi dla dzieci. Posiada koła wraz z gumkami zamontowane na osiach. Dzięki temu parkiet pozostaje nietknięty a i wyjście na dwór ze skrzynią nie powoduje uszczerbku na zdrowiu psychicznym osoby idącej obok ciągnącego skrzynię dziecka :-) Dźwięk jest przytłumiony, dostosowany do jazdy po różnych podłożach ...

 

Na przedniej ścianie skrzyni można zamówić imię dziecka wraz z dekorem. My taki właśnie mamy - cudnie się prezentuje!

WYMIARY SKRZYNI:
wysokość: 34 cm
szerokość : 26 cm
długość: 42 cm

W zestawie znajdziecie również sznurek (dość długi), który możecie przewlec przez otwory w skrzyni. Dzięki temu wszystko co napakuje Twoja pociecha do skrzyni może stać się "towarem obwoźnym" :-) Starsze rodzeństwo ciągnie i wozi najmłodszego - siedzącego w skrzyni- producent napisał że do 20 kg spokojnie może się tam zmieścić. Wzmocnienie klejem spodniej części spowoduje, że napakować tam będzie można cięższe rzeczy. Nie mamy narazie takiej potrzeby, bo Jack'owi nawet do 20 kg jest jeszcze daleko:-)

Przepiękne wykonanie, dbałość o każdy - najmniejszy nawet detal - powoduje , że skrzynia może stać się  niezastąpiona jako miejsce do przechowywania zabawek, książek etc, które mobilnie można przesunąć do innego pokoju bez pojedynczego przenoszenia. Rzadko kiedy mam puste ręce- dla mnie jest to więc wielka pomoc:-) 

Nie muszę chyba mówić,że skrzynia prezentuje się przepięknie - to widać :-)

Montownia Zabawek to rodzinna firma zrodzona z pasji do piękna, miłości do dzieci i chęci uszczęśliwiania drugiego człowieka swą dobrze wykonaną pracą. To widać! Dziś Jack zaczarował ją w pociąg, wagon pasażerski, statek, koparkę i auto transportowe .Nie mogę się doczekać, co przyniesie jutro!

Taką samą skrzynię jak nasza możecie kupić TUTAJ Koszt to 169,99 

Możecie też wybrać inne kształty - wózki dla lalek i autka - pchacze. jak już będziecie na stronie , zobaczcie jeszcze inne fajne rzeczy do kupienia: kołyski dla lalek i półki - sama mam na nie ogromną ochotę. Już nawet wiem, gdzie je powieszę:-)

 Komentarze


Zostaw swój komentarz