Blog

17 sty
28 gru

Kto szuka -nie błądzi. A właściwie to nie musi nawet wychodzić z domu...

 Facebook przypomniał mi dziś jedną piękną chwilę, za którą w mojej głowie ruszyła lawina kolejnych - dokładnie 4 lata temu wychodziliśmy już z najnowszym nabytkiem, w składzie 6 osobowym ze szpitala do domu. Śnieg prószył bardzo mocno, widoczność była prawie zerowa a nam … popsuły się wycieraczki w samochodzie. Radość pomieszana z podnieceniem sytuacją odebrała nam lekko rozum - Josh z głową poza samochodem nawigował pomiędzy ulicami wypełnionymi mnóstwem ludzi szykujących się do świąt. Dojechaliśmy cali i zdrowi ale kiedy wspominam to po latach to mam już nieco inne odczucia - 4 dzieci w tym noworodek, uszkodzone auto, śnieżyca, centrum miasta i my.

Czytaj więcej

7 sie

POZDRÓŻOWANIE Z CZWÓRKĄ DZIECI NA DRUGI KONIEC ŚWIATA DA SIĘ OGARNĄĆ...

Nie pierwszy raz podróżujemy, nie pierwszy raz jesteśmy w USA. Zdecydowanie pierwszy raz jesteśmy jednak z całą czwórką przez 5 tygodni poza domem. Jak przebiegła podróż, jak się do niej szykowaliśmy ? Zapraszam do lektury ...:-)

Czytaj więcej

21 cze

7 rzeczy o których musisz wiedzieć , zanim dorośniesz

Niedługo zaczynasz nowy etap w życiu. Stare się kończy, nowe zaczyna. Chciałabym, żebyś przeczytał kilka mądrości, którymi chciałabym się z Tobą podzielić. Wierz lub nie- ja też kiedyś byłam na Twoim miejscu ... 

Czytaj więcej

13 maj

PYSZNE DO PUDEŁKA - kulinarna książka z gwarantowanym efektem WOW

Co zrobić, żeby się nie narobić ale zjeść dostaojnie. Pysznie znaczy. I tanio. I zdrowo . I żeby dzieciom smakowało ... Zapraszam .... :-)

Czytaj więcej

Showing 1 - 5 of 37 items