UNIWERSALNE MYDŁO GOSPODARCZE BALJA

20,50 zł brutto

Niespieralne plamy na ubraniach i innych powierzchniach, zabrudzona sofa, brudne naczynia, pędzelki kosmetyczne, szafka kuchenna, blat i lodówka - to mydło gospodarcze działa cuda!

EKO CUDA! 

Więcej szczegółów

Jeśli CIF, ACE, Ludwik, Vanish i kilka innych detergentów mieliby dziecko z Ekologią, to  byłoby nim mydło gospodarcze Balja.

Wszechstronne, przyjazne dla środowiska, wyprodukowane w Polsce  a przede wszystkim DZIAŁAJĄCE - to niezaprzeczalne atuty tego małego domowego pomocnika. 

.

.

Bardzo trudne plamy, zwłaszcza na dziecięcych ciuszkach, delikatnych tkaninach czy biały ubraniach zdarzają się często i zdecydowanie zbyt nieprzewidywalnie. Namaczanie albo sprawdzone babcine sposoby były wtedy ratunkiem. Mydło gospodarcze BALJA to doskonałe rozwiązanie na najtrudniejsze przypadki plam na ubraniach.

Mydło gospodarcze ma zdecydowanie więcej zastosowań. Będzie doskonałym środkiem również do mycia wszelkich powierzchni. Meble kuchenne i blaty będą doskonale czyste. Wnętrze lodówki również może zostać umyte naszym mydłem.

Dzięki zawartemu w nim olejowi kokosowemu zyskuje działanie bakteriobójcze.

Świetnie poradzi sobie z myciem naczyń.

.

.

Zakocha się w nim każda wielbicielka pięknych makijaży wykonywanych przy użyciu pędzli. Nie tak łatwo jest znaleźć środek, której dokładnie je umyje a jednocześnie będzie je pielęgnował. Mydło gospodarcze BALJA, kolejny ekologicznych środek czystości w naszej kolekcji, sprawdzi się do tego zadania doskonale.

.

.

Dla każdego fana motoryzacji, który nie boi się ubrudzić rąk, również mam świetną informacje.

Mydło poradzi sobie nawet z plamami po smarach i olejach, które tak często pojawiają się po wizycie w garażu.

.

.

Mydło to połączenie wyjątkowej siły olejów kokosowego, oliwkowego i słonecznikowego

.

.

Jak używać mydła?

Oprócz klasycznego pocierania mokrego mydła o tkaninę, dłonie czy pędzelek, bardzo praktyczne jest też rozpuszczenie go w ciepłej wodzie. Najprostszym sposobem jest po prostu wykrojenie odpowiedniej ilości mydła przy użyciu noża.

Żeby łatwiej było przechowywać lub przewozić mydło, można je zakupić w praktycznym, metalowym opakowaniu. Dzięki temu nic się nie zmarnuje, rozpuści, zgubi. Za to sprawdzi się również jako idealny eko prezent.

.

.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ WYPRODUKOWANO W POLSCE.

Masa netto: 110 g

Skład:

sole sodowe kwasów tłuszczowych (z oleju oliwkowego, kokosowego i słonecznikowego), wodorowęglan sodu, octan sodu.

Napisz opinię

UNIWERSALNE MYDŁO GOSPODARCZE BALJA

UNIWERSALNE MYDŁO GOSPODARCZE BALJA

Niespieralne plamy na ubraniach i innych powierzchniach, zabrudzona sofa, brudne naczynia, pędzelki kosmetyczne, szafka kuchenna, blat i lodówka - to mydło gospodarcze działa cuda!

EKO CUDA! 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: