MAGNETYCZNA TABLICA MOICH OBOWIĄZKÓW

70,00 zł brutto

TABLICA OBOWIĄZKÓW DZIECKA -MOTYWACJA , EDUKACJA I ZABAWA !

WERSJA NA FOLII MAGNETYCZNEJ NA KAŻDĄ POWIERZCHNIE METALOWĄ NP. LODÓWKĘ, NA TABLICĘ KORKOWĄ, TABLICĘ CZARNĄ MAGNETYCZNĄ ...

Więcej szczegółów

40 Przedmiotów

Wspaniała pomoc wychowawcza i dydaktyczna dla rodziców wszystkich dzieci !

W przystępnej formie zdefiniowane zadania o różnym stopniu trudności, pomocne w ksztaltowaniu typowych i oczekiwanych zachowań małego człowieka w rodzinie i jego najbliższym otoczeniu.

WYMIARY :30 x 40 cm !!!!

Tablica Obowiązków w prosty i przyjemy sposób ( a co najwazniejsze bez krzyków i protestów ) nauczy Twoje dziecko wykonywania prostych czynności domowych i samoobsługowych, uchroni Cię przed kolejną bitwą o to, kto posprząta pokój, pościeli łóżko itp. 

Duża tablica ( 30 cm x 40 cm ) aczepiona w widocznym dla dziecka miejscu na jakiejkolwiek metalowej powierzchni np, lodówce, ścianie pomalowanej farbą magnetyczną, blasze metalowej, metalowych drzwiach, będzie mu przypominała o tym, czego już dokonał, co jeszcze musi zrobić i nad czym popracować.

Zestaw wykonany jest folii magnetycznej umożliwiającej powieszenie tablicy w każdym miejscu na metalowej powierzchni w dowolnym pomieszczeniu. 

Skład zestawu:
Tablica magnetyczna
20elementów z zadaniami
70 elementów do oceniania w poszczególnych dniach tygodnia
10 elementów do przyznawania wyróżnień za osiągnięcia przez cały tydzień
5 pustych elementów do samodzielnego wypełnienia zadaniami wg własnych , nie uwzględnionych w zestawie potrzeb
 

Jak to działa?

Tablica jest tygodniowym wykazem poszczególnych rzeczy jakich chcemy nauczyć dziecko. Po jednej stronie jest podział na obowiązki, zaś wzdłuż mamy dni tygodnia. Sami przypinając odpowiednie magnesy ustalamy, na czym nam zależy w danym tygodniu. 

Im młodsze dziecko tym radzę początkowo skupić się na 3- 4 zadaniach, które wybierzemy po wspólnym ich uzgodnieniu z dzieckiem.

Każdego wieczora poświęćmy maluchowi 5 minut na omówienie tego co udało mu się w danym dniu osiągnąć. Niech samo przypnie magnesik z odpowiednim piktogramem w odpowiednim miejscu . Pod koniec tygodnia - jeśli dziecko uzbiera  5,6 lub 7 znaczków z danej kategorii i razem będzie ich tyle ile ustalicie na samym początku - dziecko dostaje nagrodę. Ustalcie na poczatku co nią będzie - czy  lody w cukierni, kredki, kino, pół godziny dłużej oglądania bajki lub wspólnego czytania. Limitem jest jedynie wasza wyobraźnia!

JEST TO SYSTEM MOTYWACYJNY GODNY NOSIĆ MIANO NOWOCZESNEJ METODY WYCHOWAWCZEJ

JAKO PRODUCENTKA TYCH TABLIC, PEDAGOG DZIECIĘCY I MAMA CZWÓRKI MALUCHÓW, SERDECZNIE POLECAM TĘ TABLICĘ WSZYSTKIM RODZICOM, OPIEKUNOM, PEDAGOGOM, TERAPEUTOM - POMÓŻCIE DZIECKU OSIĄGNĄĆ SUKCES!

 

Wysyłka Tablic z nowej partii już  od 26 sierpnia !

Długość 40
Szerokość 30

Napisz opinię

MAGNETYCZNA TABLICA MOICH OBOWIĄZKÓW

MAGNETYCZNA TABLICA MOICH OBOWIĄZKÓW

TABLICA OBOWIĄZKÓW DZIECKA -MOTYWACJA , EDUKACJA I ZABAWA !

WERSJA NA FOLII MAGNETYCZNEJ NA KAŻDĄ POWIERZCHNIE METALOWĄ NP. LODÓWKĘ, NA TABLICĘ KORKOWĄ, TABLICĘ CZARNĄ MAGNETYCZNĄ ...

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: