Bluapple® 2-Pack - KONIEC MARNOWANIA JEDZENIA!

49,99 zł brutto

Niebieskie Jabłuszko to nowoczesny produkt, który pozwala utrzymać świeżość owoców i warzyw w Twoim domu, przez 2 – 3 tygodnie. W PROSTY, BEZPIECZNY I NATURALNY SPOSÓB!!!

Więcej szczegółów

Niewielu rzeczy nie lubię tak bardzo jak marnowania. Na szczęście  jest na to sposób. 

I okazuje się,że banalnie prosty!

Wkładasz jedno jabłuszko do szuflady w lodowce, wkładasz drugie do misy z owocami i .... koniec

Cała magia która od tej chwili dzieje się w tych miejscach jest poza twoją kontrolą...

I dobrze! Bo ty teraz tylko musisz zachwycać się faktem, że twoje owoce, po tygodniu wygląają tak samo jak w dniu, którym je kupiłaś...

Dlaczego?

Bluapple® 2-Pack to:

 • 2 Niebieskie Jabłuszka w jednym opakowaniu
 • utrzymuje świeżość warzyw i owoców nawet 2-3 razy dłużej!
 • łatwy w użyciu
 • możesz włożyć go do lodówki, do szuflady lub położyć wśród owoców na balacie w kuchni
 • bezpieczny, pojemnik wolny od BPA
 • wkład, to naturalny pył wulkaniczny, który absorbuje gaz etylenowy
 • wymiana wkładu dopiero po 3 miesiącach !
 • zużyty wkład jest świetnym nawozem dla twoich kwiatów lub do Twojego ogrodu
 • oszczędza Twoje pieniądze, bo mniej wyrzucasz owoców i warzyw do śmieci
 • chronisz środowisko

Czy zauważyłeś/aś, że wyrzucasz jedzenie do śmieci? Czy zauważyłeś/aś, że w Twoich śmieciach ląduje jakaś zwiędnięta marchewka, nadpsute jabłko, czy pół opakowania roszponki ? Jeżeli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, oznacza to, że w ciągu roku do śmieci wyrzucasz około 2500 PLN rocznie. Robi wrażenie, prawda ?

Mamy na to sposób. Bluapple®. Oryginalny produkt z USA . Niebieskie Jabłuszko to nowoczesny produkt, który pozwala utrzymać świeżość owoców i warzyw w Twoim domu, przez 2 – 3 tygodnie.

Pomyślicie – CHEMIA! NIE NIE NIE

To jest bardzo proste, bezpieczne i naturalne. Każda roślina, czyli Twoje owoce i warzywa też, wydzielają gaz etylenowy, czyli roślinny hormon wzrostu. To właśnie on jest odpowiedzialny za szybkie dojrzewanie i przejrzewanie waszych produktów.Naturalny proces.

Niebieskie Jabłuszko – Bluapple® absorbuje gaz etylenowy wydzielany przez owoce i warzywa, i tym samych opóźnia ich przejrzewanie. Dzięki temu Twoje produkty zostają świeże, jędrne i soczyste na dłużej. Nawet do 3 tygodni.

Najważniejszy jest jednak WKŁAD. To nic innego jak naturalny, pył wulkaniczny – zeolit, który dzięki swoim właściwościom absorbującym, zachowuje świeżość Twoich owoców i warzyw. Tak, to właśnie on wchłania gaz etylenowy. Cudowne jest to, że jak się zużyje, czyli po około 3 miesiącach, możesz spokojnie użyć go jako nawóz do kwiatów lub do Twojego ogrodu. Chcesz wiedzieć więcej zapraszam Cię do lektury FAQ.

Pytasz co zyskujesz?

Przede wszystkim oszczędzasz swoje PIENIĄDZE. I to nie małe. Eksperci alarmują, że przeciętna 4 osobowa rodzina wyrzuca do śmieci wraz z jedzeniem 2500 PLN rocznie. Ponad to pomagasz chronić środowisko. Mniej zmarnowanego jedzenia to mniej zmarnowanej wody.

Napisz opinię

Bluapple® 2-Pack - KONIEC MARNOWANIA JEDZENIA!

Bluapple® 2-Pack - KONIEC MARNOWANIA JEDZENIA!

Niebieskie Jabłuszko to nowoczesny produkt, który pozwala utrzymać świeżość owoców i warzyw w Twoim domu, przez 2 – 3 tygodnie. W PROSTY, BEZPIECZNY I NATURALNY SPOSÓB!!!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: