ZESTAW STARTOWY 6 WORECZKÓW WIELORAZOWYCH

35,00 zł brutto

CHCESZ ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ ZEROWASTE ALE NIE WIESZ JAK? ZACZNIJ OD ZESTAWU WORECZKÓW WIELORAZOWYCH, KTÓRE WYELIMINUJĄ Z TWOJEGO ŻYCIA WSZYSTKIE JEDNORAZÓWKI!

Więcej szczegółów

W zestawie zawsze raźniej! ( i taniej)

6 wielorazowych woreczków to znakomity start w zerowaste! Wrzuć wszystkie woreczki do torby i śmigaj na zakupy uwolniona od potrzeby korzystania ze zrywek.

Zestaw składa się z 6 woreczków 

3 x rozmiar  L : 30 cm x 40 cm (+/- 3 cm)  w kolorze białym - pomieści do 2 kg owoców/warzyyw etc

3 x rozmiar L :  30 cm x 40 cm  cm w kolorze czarnym  - pomieści  2 kg produktów

(Ze względu na pandemię i brak rąk do pracy przy szyciu - w chwili cnej woreczki wysyłam jedynie w kolorze białym)

.


.

Weź zestaw i sprawdź, czy na zakupach kupujesz częściej rzeczy małe czy duże, czy brakuje ci innego rozmiaru czy 6 woreczków ogarnia całkowicie twoje potrzeby zakupowe :-)

.

Przestań w końcu otulać plastikiem swoje warzywa i owoce - często w intymnej relacji jeden na jeden! Przyroda nie poczeka aż się dostosujesz. Musisz zrobić ten krok już dziś. A kiedy zaczniesz z dumą przynosić do domu zakupy bezpiecznie otulowe woreczkiem wielorazowym - nie zapomnij wytłumaczyć swojej rodzinie, dzieciom dlaczego od teraz zakupy będą w duchu ZEROWASTE.

Zacznij tę zmianę i przekaż potem pałeczkę swoim dzieciom!

Idąc na zakupy musisz pamiętać o portfelu( lub telefonie) - to naturalne. Teraz dołącz do tego myślenia pamięć o wielorazowych torebkach! Włóż je do torby, powieś przy drzwiach - zajmą minimalną przestrzeń a robią tek dużo dla środowiska!

.

 

"O plastikowych torbach można powiedzieć tylko tyle, że już dawno powinny przejść do historii. Kiedyś były użytecznym przedmiotem, teraz to tylko szkodliwa fanaberia...Żadnych innych plastikowych przedmiotów nie produkuje się w takich ilościach. Oszacowanie ich ilości jest niemożliwe..."

                                                                                                             Will McCallum "Jak zerwać z plastikiem"

.

Zacznij tu!

Zacznij teraz!

Bądź zmianą na lepsze!

.

MATERIAŁ : poliester - pomimo, że nie jest to typowy material na torebki wielorazowe, idąc za przekazem ZEROWASTE, ratujemy spady i końcówki serii materiałów przed utylizacją, dając im nowe życie ( dlatego czasem odcień worków może różnić się od siebie nieznacznie) Poliester wbrew pozorom to wdzięczny materiał, świetnie nadający się do wykorzystania przy zakupach : jest półprzeźroczysty, więc przy kasie nie trzeba okazywać zawartości każdego woreczka, świetnie przyklejają i odklejają się od niego etykiety wagowe, można go prać ręcznie lub w pralce do 30 stopni - wszelkiego rodzaju zabrudzenia bardzo łatwo z niego się spierają, jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu woreczek wielorazowy z niego zrobiony posłuży nam naprawdę długo, nie gniecie się, zachowuje wysoką sprężystość i nie rozciąga/ nie rozchodzi się podczas użytkowania czy w praniu, szybko schnie i nie wchłania wilgoci, jest odporny na działanie promieni słonecznych (nie bleknie), nie jest atakowany przez pleśń, bakterie czy mole, nie uczula. Jest również bardzo bardzo lekki - przy ważeniu produktów nie trzeba tarować wagi.

.

.

.

Napisz opinię

ZESTAW STARTOWY 6  WORECZKÓW WIELORAZOWYCH

ZESTAW STARTOWY 6 WORECZKÓW WIELORAZOWYCH

CHCESZ ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ ZEROWASTE ALE NIE WIESZ JAK? ZACZNIJ OD ZESTAWU WORECZKÓW WIELORAZOWYCH, KTÓRE WYELIMINUJĄ Z TWOJEGO ŻYCIA WSZYSTKIE JEDNORAZÓWKI!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: