TABLICA NASZYCH OBOWIĄZKÓW + 181 piktogramów magnetycznych

79,00 zł brutto

TABLICA OBOWIĄZKÓW DLA DWÓJKI DZIECI -MOTYWACJA , EDUKACJA I ZABAWA !

WERSJA NA FOLII MAGNETYCZNEJ NA KAŻDĄ POWIERZCHNIE METALOWĄ NP. LODÓWKĘ,  TABLICĘ CZARNĄ MAGNETYCZNĄ ,WSZYSTKIE TABLICE MAGNETYCZNE Z IKEA, SCIANĘ POKRYTĄ FARBĄ MAGNETYCZNĄ , DRZWI METALOWE ETC

Więcej szczegółów

.

Tablica Obowiązków w prosty i przyjemy sposób ( a co najważniejsze bez krzyków i protestów ) nauczy Twoje dzieci wykonywania prostych czynności domowych i samoobsługowych, uchroni Cię przed kolejną bitwą o to, kto posprząta pokój, pościeli łóżko, kiedy zostaną odrobione lekcje, odłożone zabawki itp. 

Duża tablica ( 40 cm x 52 cm ) zaczepiona w widocznym dla dziecka miejscu na jakiejkolwiek metalowej powierzchni np, lodówce, ścianie pomalowanej farbą magnetyczną, blasze metalowej, metalowych drzwiach, będzie mu przypominała o tym, czego już dokonał, co jeszcze musi zrobić i nad czym popracować.

.

.

Skład zestawu:

Tablica magnetyczna

20 elementów z zadaniami

112 kropek ( dwa zestawy po 56 dwukolorowe kropki) do oceniania w poszczególnych dniach tygodni

3 puste elementy do samodzielnego wypełnienia zadaniami wg własnych , nie uwzględnionych w zestawie potrzeb

46 piktogramy z podsumowaniem tygodnia podzielonym na trzy kategorie: super wynik, niezla praca, czas na poprawę 

Razem daje to 181 piktogramów magnetycznych 

.

.

Nie są to zwykłe piktogramy - nadruki pocięte na foli, ale piktogramy wydrukowane w drukarni na najwyższej jakości papierze a następnie sklejone z  magnesem i usztywnione tekturką a na koniec wysztancowane ( wycięte) za pomocą specjalnie tylko do tego celu i wzoru zaprojektowanego wykrojnika  

Tablica jest tygodniowym wykazem poszczególnych rzeczy jakich chcemy nauczyć dzieci

.

.

Po lewej stronie jest podział na obowiązki jakie wybieramy dla dwójki dzieci , zaś wzdłuż mamy miejsce na przypinanie odpowiednich kropek ( jeden kolor dla jednego malucha , drugi - dla drugiego) przy odpowiednich dniach tygodnia. Sami przypinając odpowiednie magnesy ustalamy, na czym nam zależy w danym tygodniu. 

Im młodsze dzieci tym radzę początkowo skupić się na 3- 4 zadaniach, które wybierzemy po wspólnym ich uzgodnieniu z dziećmi.

Każdego wieczora poświęćmy 5 minut na omówienie tego co udało się w danym dniu osiągnąć. 

Niech same przypną magnesik z odpowiednim piktogramem w odpowiednim miejscu . Pod koniec tygodnia - jeśli dzieci uzbierają  5,6 lub 7 znaczków z danej kategorii, w miejscu :wynik - przypinacie razem jeden z trzech wariantów i razem będzie ich tyle ile ustalicie na samym początku - dziecko dostaje nagrodę. Ustalcie na poczatku co nią będzie - czy lody w cukierni, kredki, kino, pół godziny dłużej oglądania bajki lub wspólnego czytania. Limitem jest jedynie wasza wyobraźnia!

.

.

JEST TO SYSTEM MOTYWACYJNY GODNY NOSIĆ MIANO NOWOCZESNEJ METODY WYCHOWAWCZEJ

To pierwsza na rynku tego typu tablica magnetyczna, uwzględniająca potrzeby dwójki dzieci w tym samym bądź różnym wieku . Kolory kropek zostały tak zaprojektowane ,że nadają się zarówno dla chłopców, dziewczynek bądź chłopca i dziewczynki .

.

.

JAKO PRODUCENTKA TYCH TABLIC, PEDAGOG DZIECIĘCY I MAMA CZWÓRKI DZIECI, SERDECZNIE POLECAM TĘ TABLICĘ WSZYSTKIM RODZICOM, OPIEKUNOM, PEDAGOGOM, TERAPEUTOM - POMÓŻCIE DZIECIOM OSIĄGNĄĆ SUKCES!

Całość zaprojektowana i wyprodukowana została w Polsce 

Polecam serdecznie zapoznanie się z pozostała ofertą, w której znajduje się podobna tablica dla jednego dziecka, kalendarze magnetyczne pogody w czterech językach oraz ogromny ścienny Kalendarz XXL dla całej rodziny, którego użytkowanie rozpocząć można w dowolnym miesiącu.

.

.

.

.

.

POMYSŁOWA MAMA 

ABY W PEŁNI WYKORZYSTAĆ POTENCJAŁ DZIECIŃSTWA

.

Napisz opinię

TABLICA NASZYCH OBOWIĄZKÓW + 181 piktogramów magnetycznych

TABLICA NASZYCH OBOWIĄZKÓW + 181 piktogramów magnetycznych

TABLICA OBOWIĄZKÓW DLA DWÓJKI DZIECI -MOTYWACJA , EDUKACJA I ZABAWA !

WERSJA NA FOLII MAGNETYCZNEJ NA KAŻDĄ POWIERZCHNIE METALOWĄ NP. LODÓWKĘ,  TABLICĘ CZARNĄ MAGNETYCZNĄ ,WSZYSTKIE TABLICE MAGNETYCZNE Z IKEA, SCIANĘ POKRYTĄ FARBĄ MAGNETYCZNĄ , DRZWI METALOWE ETC

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: