KALENDARZ ŚCIENNY XXL DWUSTRONNY na 2 lata!

80,00 zł brutto

Kalendarz ścienny , który uwalnia od obowiązku przestrzegania kolejności miesięcy! Zaczynasz w dowolnym miesiącu a kiedy nie korzystasz z kalendarza np w okresie wakacyjnym - po czerwcu po prostu kolejną kartę uzupełniasz wrześniem nie tracąc miejsca - wręcz przeciwnie - im więcej miesięcy ominiesz tym bardziej przedłużysz żywotność kalendarza .

Więcej szczegółów

84 Przedmiotów

NAJWIĘKSZY,

NAJBARDZIEJ FUNKCJONALNY I DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB,

NAJMNIEJ ROZPRASZAJĄCY KALENDARZ NA RYNKU!

Planner XXL - projektowanie przyszłości, jakiej się pragnie

Planowanie , zapisywanie i organizowanie to zmora wielu rodzin - kiedy  zapomniane lub zgubione , zbyt małe czy dziwnie zaprojektowane  kalendarze zamiast pomagać - tylko zwiększają chaos rodzinny - wspólne układanie kolejnych tygodni rodzinnego życia staje się nie do zniesienia. 

Ten kalendarz pozwala odzyskać władzę nad czasem/ planowaniem i miesiącami. 

Nie musisz czekać do stycznia żeby go zacząć używać - zaczynasz w dowolnym miesiącu .

Nie musisz wypełniać kolejnych miesięcy zgodnie z ich kolejnością - jeśli w wakacje nie wpisujesz zbyt wiele - po czerwcu kolejną kartę kalendarza uzupełnij wpisując w odpowiednie miejsce :WRZESIEŃ . 

Dzięki temu Twój  kalendarz stanie się kalendarzem o kilka miesięcy dłuższym! 

NOWA WERSJA TO KALENDARZ DRUKOWANY DWUSTRONNIE - KAŻDA STRONA WYKRZYSTANA NA KALENDARZ

TO 2 LATA PISANIA MINIMUM!

Dzięki ogromnej powierzchni - 64 cm (długość ) x 46,5 cm ( szerokość) cała rodzina może 

uczestniczyć w planowaniu - STARCZY MIEJSCA DLA KAŻDEGO! 

 

Prostota tego kalendarza zrodziła się z potrzeby mojej rodziny - wiele zajęć dodatkowych dzieci, obowiązki moje i męża, testy, klasówki, wyjazdy, spotkania  - zapanowanie nad tym wszystkim teraz jest dużo prostsze - mamy podgląd całego miesiąca - widzę więc co mogę zrobić w weekend za 3 tygodnie a czego nie damy rady ogarnąć - wszystko bez przewracania kartek i szarpania się z kalendarzem przy ścianie przez długie minuty. 

Miesiąc zaczynasz od wpisania w odpowiednie miejsce nazwy miesiąca - dni tygodni wpisane są na każdej karcie , więc Ty wpisujesz tylko miesiąc i uzupełniasz odpowiednimi datami - wiadomo , że nie każdy miesiąc zaczyna się w poniedziałek . Ja planuję każdy miesiąc kolorystycznie dopasowując osobę i trzymając się tego systemu wiem, że mój syn ( granat) ma jutro test z fizyki ( o zgrozo!:-) a my z Jack'iem ( fiolet)  idziemy na 8 do szkoły . 

Dopracowany w najdrobniejszym szczególe - od przejrzystego - unikalnego dla moich produktów fontu, do nie rozpraszającego szarego tła, jakości i grubości papieru oraz  spiralowania - wszystko jest tu przemyślane tak, żebyś ciesząc się łatwością tego systemu planowania mogła/mógł spędzić wreszcie wolny czas tak jak chcesz .

Pomóż zaplanować czas innym - kalendarz będzie unikalnym prezentem dla tych , którym ogarnianie i planowanie kolejnych dni sprawia trudność.

Zapraszam do zakupów ,polecając jednocześnie waszej uwadze inne moje produkty :-) 

Kalendarz powieszony w widocznym miejscy będzie prezentował się świetnie a jego lokalizacja pomoże w planowaniu!    

Mój kalendarz już pilnuje za mnie rzeczy, których nie muszę dzięki niemu pamiętać :-)

 

Poradnik planowania POMYSŁOWEJ MAMY:

 Jak robimy TO w mojej rodzinie?

  1. Planner powiesiliśmy w centralnym punkcie w domu - na ścianie w kuchni - każdy go widzi, każdy przechodzi obok niego codziennie , każdy ma szansę w każdej chwili dopisać do niego wszystko, co potrzebuje. 
  2. Każdy z członków rodziny ma „swój kolor” . Ułatwia to moim małym „wzrokowcom”  w wypatrywaniu właściwego dla siebie koloru i korelującego z nim zadania ( tak zaznaczam wszystkie szkolne klasówki, testy, spotkania ) 
  3. Powtarzające się wydarzenia ( np.zajęcia dodatkowe dzieci) wpisujemy na cały miesiąc z góry - wszystko jest od razu czytelnie, nie ma zagrożenia ,że zapomnimy o jakimś wydarzeniu lub zdublujemy coś planując dwie rzeczy w tym samym czasie.
  4. Raz w tygodniu - u nas to z reguły jest weekend- siadamy wszyscy razem i ustalamy, co w najbliższym tygodniu ma się wydarzyć ( praca , szkoła, wizyta lekarska etc) . Dzięki temu minimalizujemy sytuacje „z zaskoczenia” i uczymy dzieci odpowiedzialności za swoje obowiązki - każdy wie co i kiedy ma zrobić, pójść, załatwić, przygotować. 
  5. Nie zapominamy o przyjemnościach - wpisujemy je do plannera, dzięki czemu zarządzamy odpowiedzialnie rodzinnym budżetem, wiemy, na co nas stać a co musimy odłożyć „na później” 
Długość 64 cm
Szerokość 46,5 cm

Opinie

Kalendarz
Dagmara Kublicka
2023-10-30

Generalnie kocham go całym swoim sercem, planowanie jest przejrzyste, mam codzien wgląd i niczego nie zapominam

weterani
Hanka
2022-11-20

Ile już było tych kalendarzy? Trzy? Cztery? Zawsze do niego wracam. Żaden z nim się nie równa. Duży format i możliwość wypełniania wg własnych potrzeb. Dla ADHDowej rodziny, to święty obiekt w kuchni :)

Mega
Michał
2021-07-22

Korzystamy od 3lat i nie ma lepszego kalendarza.Ten jest absolutnie najlepszy!

DOSKONALY !
Ewa Trochimiuk
2020-06-23

kprzystamy i ja , i moja córka. Każda ma własny. :) u mnie sprawy zawodowe, Córka licelistka nie wyobaza juz sobie innego, a było tych kalendarzy. Teraz znów zamawiamy komplet :)

Uwielbiam, ale....
Kasia
2019-05-25

Uwielbiam! I nie umiem bez niego funkcjonować, ale... zmiany przez lata niekorzystne. Kratki na nr kolejny dni chybione, źle wyglada to całościowo po wpisaniu liczb, a poza tym przez lata przyzwyczaiłam się do liczby po stronie lewej, w pasującym idealnie szarym kolorze naklejki. No i systematycznie co nakład wzrastająca cena i kurcząca się liczba stron i dodatkow (naklejki)

Kalendarz 18 miesięcy
Małgorzata Bułhak
2016-11-12

Jak dla mnie bomba

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

KALENDARZ ŚCIENNY XXL DWUSTRONNY na 2 lata!

KALENDARZ ŚCIENNY XXL DWUSTRONNY na 2 lata!

Kalendarz ścienny , który uwalnia od obowiązku przestrzegania kolejności miesięcy! Zaczynasz w dowolnym miesiącu a kiedy nie korzystasz z kalendarza np w okresie wakacyjnym - po czerwcu po prostu kolejną kartę uzupełniasz wrześniem nie tracąc miejsca - wręcz przeciwnie - im więcej miesięcy ominiesz tym bardziej przedłużysz żywotność kalendarza .

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: