ZESTAW WIELOWACIKÓW 10 SZT flanela bawełniana :kwiaty

25,00 zł brutto

RĘCZNIE SZYTE W CENTRALNEJ POLSCE, WIELORAZOWE WACIKI KOSMETYCZNE TO NIE TYLKO WYGODA, PRELUDIUM DO ŻYCIA BEZODPADOWEGO ALE I ZDROWIE ZAMKNIĘTE W DELIKATNYM KWADRACIE O ŚREDNICY 8 CM

Więcej szczegółów

WIELOWACIKI TO NAJLEPSZE, CO MOŻESZ ZROBIĆ DLA SWOJEJ SKÓRY I PORTFELA!

Te wielorazowe kwadraciki wykonane ręcznie z FLANELI BAWEŁNIANEJ polskiej produkcji, idealnie nadają się zarówno dla skóry skłonnej do podrażnień jak  małego dziecka. 

ZESTAW SKŁADA SIĘ Z 10 WACIKÓW

Płatki wycinane są ręcznie i obszywane specjalną metodą, pozwalającej na niestrzępienie się poszczególnych wacików. Wychodzące z nich na początku nitki są całkowicie normalnym zjawiskiem. Można je obciąć nożyczkami , chociaż nie jest to konieczne, ponieważ po kilku praniach tkanina nabierze ostatecznego kształtu a nitki przestaną się strzępić. 

SKŁAD: 100% FLANELA BAWEŁNIANA 

wzór: kwiaty

BOK PŁATKA: 8 CM

( są większe niż tradycyjne jednorazowe płatki - ich kształt jest wynikiem niechęci do jakiegokolwiek marnowania nawet kawałeczka materiału, co zawsze ma miejsce w przypadku wacików okrągłych.)

Stopniowe eliminowanie plastikowych, niebiodegradowalnych kosmetyków z twojej łazienki możesz zacząć właśnie tutaj - od tak powszechnie stosowanych płatków kosmetycznych. Jeśli używasz ich codziennie to zastąpienie ich wielorazowymi wacikami jest bardzo dobrym krokiem w kierunku zmniejszenia odpadów w twoim domu.

Pamiętaj ! Tych wacików nie używamy do zmywania lakieru do paznokci - do tego służą inne, biodegradowalne alternatywne kosmetyki ( wkrótce u mnie w sklepie) - te waciki posłużą ci do zmycia makijażu, mycia i pielęgnacji twarzy i ciała.

Po użyciu możesz przeprać je ręcznie i pozostawić do wyschnięcia.

W razie potrzeby- po kilkukrotnym praniu ręcznym - możesz wyprać je w pralce w 40 stopniach Celsjusza. 

Nie  należy ich wybielać, ani prać chemicznie.

Polecam serdecznie ten wybór najbardziej selektywnego, mądrego podejścia do eliminacji wszechobecnego plastiku i produktów niebiodegradowalnych z naszego życia. 

Jesteś tutaj- to pierwszy krok. 

ZAPRASZAM CIĘ DALEJ... ZYSKASZ NA TYM TY I NASZA PLANETA

Napisz opinię

ZESTAW WIELOWACIKÓW  10 SZT flanela bawełniana :kwiaty

ZESTAW WIELOWACIKÓW 10 SZT flanela bawełniana :kwiaty

RĘCZNIE SZYTE W CENTRALNEJ POLSCE, WIELORAZOWE WACIKI KOSMETYCZNE TO NIE TYLKO WYGODA, PRELUDIUM DO ŻYCIA BEZODPADOWEGO ALE I ZDROWIE ZAMKNIĘTE W DELIKATNYM KWADRACIE O ŚREDNICY 8 CM

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: