Czy to fotel czy to tron ?

On kwietnia 19, 2016

Małe dziecko wymaga małych mebli - to oczywiste . Tylko skąd je brać? Wszystkim zależy na tym,żeby były dobrej jakości i nie rujnowały naszego budżetu.  www.muzpony.pl to fajne rozwiązanie ...

TRON DLA TWOJEGO MALUCHA!

www.muzpony.pl

Wszyscy chcą go mieć , każdy usiłuje na nim posiedzieć  "chociaż minutę", wpada na niego nieustannie "przez przypadek" udające niewiniątko. 

Jeden tron - czwórka dzieci

Tak na prawdę to siedzisko przeznaczone jest tylko dla najmłodszego mojego dziecka - chociaż Jack chętnie się jeszcze nim dzieli ( narazie) . Pozostali - aczkolwiek to dzieci moje kochane - osiągnęli już dawno wzrost spychający ich do kategorii mebli dorosłych - czasy malutkich półeczek , stoliczków i mat są już za nimi. Z pomocą Jacka natomiast wszystko odżyło i każde z moich dzieci śmiało wykorzystuje ten okres "powrotu do świata dzieciństwa" , który sporo się zmienił od czasu kiedy oni sami byli w wersji mini :-)

 

Pocztą pantoflowo - internetową znalazlam fotelik, który spełnia wszystkie moje designerskie, estetyczne i matczyno - organizacyjne potrzeby. 

Kupiony przeze mnie na www.muzpony.pl jest jednym z wielu - w kolekcji fotelików tej samej wielkości , aczkolwiek nieznacznie różniącym się kolorem i  naszyciem gwiazdek/gwiazdki .Jednym słowem - do wyboru, do koloru! 

  

Opis fotelika dostępny na stronie www.muzpony.pl 

Miękkie i wygodne siedzisko dla dzieci od 9 miesięcy ozdobione gwiazdą naszytą w stylu "hand made". Fotelik wykonany jest z wysokiej jakości pianki, natomiast pokrycie z bawełnianej, pikowanej tkaniny w kolorze ciemnego grafitu. Produkt łatwy w utrzymaniu czystości - zapinany na suwak pokrowiec można uprać w pralce. Z boku fotelika znajduje się kieszonka na drobiazgi.
 
Wymiary: wysokość ok. 45cm x szerokość ok. 55cm x głębokość ok. 40cm
Wymiary:
- siedziska: ok. 29x29 cm
- od siedziska do podłokietnika: ok. 15 cm
- od siedziska do skrajnego punktu oparcia: ok. 30 cm
- od siedziska do podłogi ok. 13cm
 
Bezpieczny produkt wykonany w całości w Polsce.
Producent Pony Design 
 
Estetycznie wykonany, przyjemny dla oka i wygodny ( jak donoszą moje pozostałe dzieci) Bardzo podoba mi się boczna kieszonka, która obecnie przechowuje kilka sztuk ukochanych bajek Jack'a. Dziś znalazłam tam nawet plasterek jabłka, które moje dziecko konsumowało z ogromną rozkoszą na swoim tronie:-) Ponieważ sytuacji takich raczej nie unikniemy - fakt, że fotelik ten można "rozebrać do naga" i pokrycie uprać w pralce - jest dla każdej matki - super wiadomością i balsamem na duszę:-)
 
Nasz fotelik ma jedną dużą naszywaną białą gwiazdkę na plackach i w sklepie www.muzpony.pl kosztuje 189 zl . To mądrze wydane pieniądze - dziecko ma swoje miejsce do siedzenia, które nie jest fotelikiem do karmienia , z którego uciec raczej nie może. Tutaj jest blisko podłogi, może w nim siadać i wstawać kiedy tylko zechce. Fotel jest zdecydowanie wygodniejszy niż jakiekolwiek Mamutowe krzeselko z Ikea ( mieliśmy ich 4 sztuki - byly super ale wygody nie można w nich było uświadczyć ) czy jakiegokolwiek innego miejsca. Mobilnośc i lekkośc fotelika sprawia, że maluch moze samodzielnie nim "jeździć"  po całym domu. Może nie wydaje się to dla niektórych istotne ale proszę wierzyć poczwórnej mamie - kiedy setny raz zostaniecie poproszeni o dostawienie, przesunięcie, przeniesienie jakiegoś mebla za dziecko - będziecie w marzeniach wspominać czasy muzponowego fotelika. 
 
 

Na stronie zamówić można fotelik personifikowany - z imieniem dziecka za 239 zł . Jak wspomniałam wczesniej - dla każdego coś pięknego ( i swojego i funkcjonalnego i trwałego ) 

Osobiście polecam każdemu rodzicowi - może to być genialny prezent na 1 urodziny, Dzień dziecka , Dzień okazji bez okazji - Każdy pretekst jest dobry żeby wejść w posiadanie tego fotelika :-)

Polecam!Komentarze


Zostaw swój komentarz