www.wyprawamama.pl A must see dla każdego rodzica

On maja 14, 2015

Macie czasem wrażenie ,że w gąszczu sklepów internetowych znalezienie czegoś wartościowego to szukanie przysłowiowej igły w stogu siana? No więc look no further bo włąśnie przedstawiam wam miejsce, godne każdego rodzica. Przy okazji kupna torby do wózka, zaprzyjaźniłam się ze stroną, sklepem i jego właścicielką. Zobaczcie co z tego wyszło ....

 

Wyprawamama.pl to moje nowe odkrycie. Przy okazji desperackiego poszukiwania torby do wózka dla Jack'a ( a właściwie dla mnie) natknęłam się na wiele miejsc oferujących różne różniaste torby. Ja upodobałam sobie jedną szczególnie - pojemną, dobrze przemyślaną, estetycznie wyglądającą a jednocześnie gotową przebyć ze mną wiele kilometrów przymocowaną do wózka oraz na ramieniu. Skip Hopowe torby w pełni spełniają te wymagania. Niezbyt wyśrubowane ale zawsze ... Przy czwórce dzieci dokładnie już wiem co się sprawdzi, co wyglądać będzie dobrze i  zdecydowanie funkcjonować będzie w wielu sytuacjach. Torbę znalazłam, a przy okazji sklep, w którym była.


  

WYPRAWA MAMA to miejsce dość specyficzne - znajdziecie tam rzeczy których szukacie oraz kilka takich, o których nawet nie wiedzieliście ,że będą wam potrzebne.  Jak zawsze w życiu - warto sie słuchać rad osób doświadczonych. A kto może wiedzieć więcej o potrzebach młodego , zaangażowanego w rozwój swojego dziecka rodzica , jak nie mama trójki dzieci ?

Wszystko co jest w sklepie, Aneta testuje i sprawdza - mam z nią wiele wspólnych tematów - od macierzyństwa począwszy , przez wspólne miejsce urodzenia ( ach ta kochana Łódź) aż po założenie sklepu internetowego , będącego źródłem zarobku oraz centrum poznawania nowych, nietuzinkowych osób.

 

  

Poprosiłąm ja więc o napisanie kilku słów o sobie . Jak każdy prawnik - nie mogła się zamknąć w trzech zdaniach:-) A ja uznałam ,że wszystko jest ważne. Przedstawiam wam więc osobę będącą matką, mózgiem i sercem niezwykłego sklepu internetowego www.wyprawamama.pl

 

  Mam napisać coś o sobie… i zastanawiam się jak? Jak się opisać, bo przecież nie zwykłym. Mam 38 lat, 3 dzieci i męża a do tego niebieskiego oczy i trochę zmarszczek na twarzy? Czy lepszą charakterystyką będzie – prawnik z wykształcenia, kura domowa z wyboru?

 Niekoniecznie.

 To może tak:

 Nie lubię biur i korporacji, kocham góry i czekoladę z orzechami, potrafię storpedować każdy pomysł wynajdując w nim wszystkie słabe punkty (nawet te, których nie ma), lubię ład i symetrię a chaos źle znoszę, jak na wyrodną matkę przystało nie uważam bym każdą wolną chwilę musiała poświęcać swym dzieciom, książki też na mnie czekają, a mając 36 lat postanowiłam skosztować ciut z tego za czym nigdy nie tęskniłam i tak z dnia na dzień stałam się „kobietą pracującą” ;). Czas najwyższy, gdyż zgodnie z wyobrażeniem bliższych i dalszych mi ludzi ostatnie 12 lat spędziłam na kanapie leżąc i pachnąc, bo jak wiadomo tym właśnie zajmuje się kobieta doglądająca domu i dzieci.

 Czy była to przemyślana decyzja? Czy wszystko zaplanowałam, rozważyłam wszelkie za i przeciw? Nie! Nic podobnego! Pierwszy raz w życiu zdałam się na los. Gdy sklep wyprawamama.pl w zasadzie spadł mi z nieba -nie mogłam udawać, że go nie widzę. Choć nie powiem, tchórz we mnie usiłował zasłonić mi oczy. Jednak, jak widać, nieskutecznie. Efekt?

 Dwa lata później wyprawa mama nadal funkcjonuje. Zmieniła swój wygląd. Powiększyła asortyment i grono klientów. Nadal każdy najmniejszy krok do przodu sprawia mi frajdę tym bardziej, że robię go sama. Cały czas się uczę, również na własnych błędach.

 Po dwóch latach wiem już że sklep w Internecie to wcale nie małe wyzwanie i wymaga wiele pracy. To także okazja do poznania ciekawych ludzi i odkrywania samego siebie. "

  

Podsumowując : torba, zakupiona na www.wyprawamama.pl jest fantastyczna, funkcjonalna i warta swojej ceny – myślę, że posłuży mi dłużej niż to konieczne.

Sklep internetowy odkryty przy okazji tego  zakupu pozwolił mi znaleźć nowe, wartościowe i funkcjonalne przedmioty ( planuję nowy zakup  już wkrótce – wiele rzeczy szepcze subtelnie moje imię miedzy innymi pojemniki do zamrażania żywności, pojemniki na mleko w proszku …etc ),które przydadzą się i ułatwią moją rodzicielską drogę .

Zachęcam was do odwiedzenia tej strony – przywita was przyjazna atmosfera, ciekawy asortyment i  miła obsługa, która sprawi ,że zupełnie inaczej spojrzycie na zakupy online. Można z klasą, fachowo i z oddaniem każdemu klientowi.

 Komentarze


Zostaw swój komentarz