Najbardziej znany słoik świata : Mason Jar

On kwietnia 12, 2015

Ekologiczne, wielofunkcyjne, stylowe, prosto z USA ... i dzięki www.morethanjar.pl dostępne juz w Polsce!!!

Ta gwiazda wśród słoików wynaleziona i opatentowana przez John'a Landis Mason'a ,

niezmiennie cieszy wszystkich jego posiadaczy od 1858 roku.

Kiedyś kojarzony jedynie z gospodyniami domowymi i wekowaniem , od niedawna stał się zastawą stołową tak trendy jak torebkowy król Louis Vuitton  . Na szczęści jest tańszy. Do niedawna niedostępny w Polsce, sprowadzany przez szczęśliwe jednostki z USA, teraz stał się jak najbardziej osiągalny dzięki firmie www.morethanjar.pl , która sprowadza je do nas zza oceanu.

Moje pierwsze spotkanie ze słoikiem obeszło się bez większego echa. Moja teściowa, mieszkająca w USA, ma ich dość sporo. Rzeczywiście - wydały mi się badzo dobre jakościowo, ciekawie zamykane , w różnych rozmiarach ... koniec. Nie zwróciłam na nie większej uwagi.

Dopiero kiedy znajomy w Minneapolis dał mi w nim lemoniady , ocknęłam się na dobre. Na początku pomyślałam ,że zwariował, potem, że dzieci wytłukły mu całą zastawę i bidaczek nie ma w czym ugościć znajomych . Znając jednak jego trendy podejście do wielu rzeczy , stwierdziłam ,że coś jest na rzeczy. Oczy otworzył mi google, rozmowa ze szwagierką i zapoznanie z zawartościa jej szafek kuchennych wypchanych po brzegi słoikami Mason.

Do Polski wróciłam z kilkoma sztukami , których używałam z nabożnością przez kilka ładnych lat, co i rusz dokupując sobie nowe.

Kiedy odnalazłam przez Instagram firmę www.morethanjar.pl byłam w siódmym niebie!!!

W końcu ktoś pokochał te słoiki tak mocno jak ja i za jednym zamachem położył kres przewożeniem słoików w walizkach i modlitwom przy wypakowywaniu , czy aby wszystkie przetrwały w stanie nienaruszonym. Od teraz mogę je swobodnie kupować w kraju.

 www.morethanjar.pl

    sprzedaje słoiki duże i małe, kolorowe, bezbarwne, z wąską główką i szeroką. Każdy z nich przeznaczyć można do czegoś innego. Wiele zakrętek ma w sobie dziurki, w które włożyć można rurki i coolowo siorpać sobie herbatki, lemoniady, koktaile etc.

Limitem jest jedynie wasza wyobraźnia!

W małych sloiczkach przechowywać można samodzielnie ugotowane jedzenie dla dziecka .

Dostałam takie słoiczki od

www.morethanjar.pl

i zamierzam gotować i przechowywać w nich jedzenie Jack'a.

I can hardly wait!!!

Akcesoria, zakrętki, rurki, ocieplacze, różnej wielkości słoiki ... nie możecie nie odwiedzić www.morethanjar.pl

Na świecie jest tysiace stron dedykowanych słoikom Mason.

Nadają się one nie tylko do przechowywania żywności... Zobaczcie sami... Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Mason jars i wyskoczy wam nieskończone źródło pomyslów. Warto się z nimi zapoznać!Komentarze


Zostaw swój komentarz