TAK MIĘDZY NAMI -"MIĘDZY SŁOWAMI " TO PLANSZÓWKA, KTÓRA W TWOIM DOMU BĘDZIE W CENTRUM KAŻDEJ IMPREZY !

On grudnia 10, 2017

Kiedy ta planszówka wjedzie na salony twojego domu - nie pozbędziesz się już znajomych tak łatwo! 

MIĘDZY SŁOWAMI

gra towarzyska, partnerska, zapewniacz wesołej zabawy i świetnie spędzonego czasu w gronie znajomych 

Kolejna gra ze stajni

 MDR GRY 

nie powstałaby oczywiście bez udziału genialnego Andrzeja Mleczki, którego rysunki zna chyba każdy z nas. Bawią, śmieszą, skłaniają do reflekcji .... a teraz można nawet w nie grać . 

Zgodnie z tematyką poprzednich gier o których opowiadałam wam już wielokrotnie ( wszystkie recenzje możecie znaleźć tutaj ), gra Między Słowami również bawi wyzywając na pojedynek Waszą odwagę, umiejętności adaptacyjne i zachęcając do wyjścia poza utarte schematy. Zadania, którymi naładowana jest gra sprawią, że łzy będą wam ciekły po policzkach ze śmiechu a jednocześnie sprawdzą, czy umiesz śmiać się z samego siebie ... 

 

Zanim zaczniecie grę, sugeruję przyjrzeć się wszystkim rysunkom i wyśmiać na zapas - inaczej nie da się ruszyć z mijesca, bo albo przerywać wam będą niekontrolowane wybuchy śmiechu albo ktoś się " zawiesi" :-)

Bardzo przypadła mi do gustu ta gra - z natury lubię bawić się słowami, jestem dwujęzyczna , uwielbiam budować , dostrzegać , tworzyć nowe połączenia wyrazowe. Jeśli jesteście "mocni w gębie" to ta gra z pewnością jest dla was! 

 

Jak zawsze - mamy do wyboru kilka wariantów gry, szczegółową instrukcję, z którą TRZEBA się zapoznać przed rozpoczęciem rozgrywki. Mamy planszę z obrotową butelką ( pamiętacie te stare, dobre, młodzieńcze, butelkowe czasy?:-) , mamy kilka zestawów kart z poleceniami, rożnego rodzaju żetony- w tym te, na których zdobyciu zależy nam najbardziej : ROZKAZ, klepsydrę i woreczek, w którym lądują wszystkie żetony jakie będziemy losować.

 

W grę można grać w 2, 3 lub 4 pary - w zależności od liczby uczestników, z pomocą instrukcji zapoznajemy się z tym co i jak należy zrobić , żeby jako wygrana para kazać przegranym np: pocałować się w oba kolana :-) 

W grze jest wiele zwrotów akcji, trzeba wykazać się refleksem, inteligencją oraz ponadprzeciętną znajomością interesujących wyrazów:-) Nie bójcie się, jeśli wydaje wam się ,że możecie nie podołać zadaniu:-) Dacie radę! Szybko zacznie w was krążyć żyłka hazardzisty i słowa same zaczną wypływać w odpowiednim kierunku.

 

 

Każde spotkanie towarzyskie powinno kończyć się lub zaczynać taką grą - skutkiem ubocznym grania jest bolący od śmiechu brzuch i rozmazana od płaczu maskara - sugeruję więc ubrać się wygodnie, nie tapetować zbyt mocno, przygotować przekąski i napoje ,żeby gra przerywana być mogła jedynie salwami śmiechu i parowaniem zwojów mózgowych ponadprzeciętnie wykorzystujących wszystkie swoje rezerwy , zamiast chęci jedzenia i picia :-)

Bardzo dobry pomysł na prezent! Jednak ja sugeruję tę grę sprezentować partnerowi - wyjdziecie wtedy na tych zaangażowanych w chęć poszerzania wiedzy w doborowym towarzystwie, bez tv i innych beznamiętnych bodźców, lubiących nowości i posiadających duszę hazardzisty. A jednocześnie tylko wtedy macie pewność ,że prezent, którym obdarowana zostanie wasza druga połówka - zostanie "w rodzinie" :-)

Idealna gra na więcej niż jeden wieczór towarzyski, którzy znajomi będą wspominać długo po tym, kiedy ty myślami będziesz już przy kolejnej planszówce od MDR GRY ....

A jest z czego wybierać !

Polecam bardzo serdecznie 

Gra do kupienia bezpośrednio na stronie sklepu MDR Gry , w Empikach i wielu innych dobrych sklepach. 

TU KUPISZ GRĘ MIĘDZY SŁOWAMI

 Komentarze


Zostaw swój komentarz