CO NOWEGO?

21 mar

JEM ZDROWO - A JAKA JEST TWOJA SUPERMOC?

Amerykanie twierdzą, że w życiu pewne są tylko dwie rzeczy: śmierć i podatki. Ja dodałabym do tego jeszcze jedno: jedzenie.

Czytaj więcej

13 lis

ZEGARKI MIUGO - kiedy POLSKIE znaczy ŚWIETNE !

Uniwersalność rzadko kiedy idzie w parze z unikalnością. A już praktycznie nigdy z ceną.  Czasem jednak są chlubne wyjątki i o jednym z nich chciałabym wam dzisiaj opowiedzieć . MIUGO to nie tylko marka wyjątkowa, jak ulał wpasowująca się w to, co kocham - minimalizm, porządek i najwyższą jakość wykonania. MIUGO to rownież nasza, polska, rodzima marka. Tutaj bardzo sprawdza się moje ulubione określenie, które staram się propagować wszędzie : 

POLSKIE, ZNACZY ŚWIETNE! 

Czytaj więcej

23 paź

Zegarek CALMEAN Child Watch Touch - smartwatch, który ochroni Twoje dziecko

Chcesz mieć kontrolę, ale nie chcesz uzależniać dziecka od telefonu. Lubisz wiedzieć gdzie jest ale nie możesz się z nim połączyć, bo nie odbiera. Wydanie setek złotych na telefon, na którym dziecko będzie tylko godzinami grało w gry i rozmawiało ze znajomymi jest dla Ciebie wizją koszmarną ... Oto alternatywa : Calmean Child Watch Touch - dotykowy zegarek z funkcją telefony i lokalizatora!  

You're welcome :-)

Czytaj więcej

24 mar

" POWIEDZ MI CO JESZ, A POWIEM CI , KIM JESTEŚ" - czyli dobrodziejstwa płynące z pudełka ...

Jedzenie. Jedna z niewielu czynności w które zaangażowany jest absolutnie każdy człowiek na ziemi. Czy jeśli jesteśmy już skazani na nużące wykonywanie jednej czynności od urodzenia do śmierci - to nie warto robić to z głową, dobrze i ze smakiem? 

Czytaj więcej

18 mar

Zamieszkałam w ubraniach - i Tobie życzę tego samego

Jestem po przejściach : 4 porodach, wzlotach i upadkach zdrowotno- dietetycznych - moje ciało przez 38 lat zmienia się nieustannie - tylko ubrania nie nadążają za tymi zmianami. Rozmiar 42/44 to wyzwanie. Aż do teraz. XL-ka zadbała o mój  styl, wygodę i wielozadaniowość mojej codzienności!

Czytaj więcej

Showing 1 - 5 of 15 items