KSIAZKI DLA RODZICÓW

8 sty

"SEKRET TATIANY" historyczna lekcja dla współczesnych z romansem w tle

W pierwszej chwili zgłupiałam. Zastanawiałam się czy zmęczenie przyćmiło moje zmysły, czy może już warto udać się do jakiegoś specjalisty. Na szczęście okazało się ,że to wszystko ICH wina:-) 

Czytaj więcej

22 maj

Nie radzę Ci olać "Magia Olewania" - Sarah Knight ma dla Ciebie coś extra :-)

Dla tych, którym olewanie przychodzi super trudno i dla tych, którzy mają je we krwi ...

Czytaj więcej

1 cze

Andrzej Polan "Doradca smaku" - książka kucharska ze smakiem!

Zrobicie je sami, zrobicie z dzieckiem , składniki kupicie lokalnie i nie wydacie na nie pół pensji. Ta książka jest dla mnie, dla ciebie, dla każdego, kto lubi gotować jednocześnie nie spędzając pół dnia w kuchni. Skusisz się?

Czytaj więcej

10 maj

Nie lubię czytać poradników ...

Dojrzewam etapami... poradniki....życie... anty - poradniki ... życie.... Okazuje się, że wszystko fajnie można połączyć ze sobą, kiedy natrafi się na coś , co nie powoduje w nas poczucia winy ,że robimy coś źle lub nie poucza,że TYLKO rady zawarte w ich książce są dobre, rozsądne i sprawdzają się na dłuższą metę.... Znalazłam dwa takie  poradniki - dla obojga rodziców- napisane przez MEG MEEKER . Pozwólcie że opowiem wam o nich kilka słów.

Czytaj więcej

19 mar

TATA W BUDOWIE - co może przytrafić się także Tobie !

Właśnie zostałeś ojcem. Dziewczynki. Super! I co teraz? Rodzicielstwo z męskiej perspektywy opisane w książce "Tata w budowie" to must have na półce każdego rodzica !

Czytaj więcej

Showing 1 - 5 of 8 items