Lastest Blogs

10 paź

Bajki, których nie znacie ... " W poszukiwaniu grzmiącego smoka"

Kiedy wyjdziemy poza konwencję Czerwonego Kapturka i Brzdkiego kaczątka odkryjemy świat baśni o jakich się nam nawet nie śniło. Zobaczcie o czym opowiadają bhutańskie legendy ...

Czytaj więcej

30 wrz

TUTKI mnie pokonały

Zabawka eko i trendy a tak naprawdę to relaksująca, wciągająca i pożyteczna społecznie rurka, której posiadanie grozi  szałem twórczym i produkcją domową na szeroką skalę. Uwaga! Uzaleznia jak diabli .

Czytaj więcej

22 kwi

iPad a ADHD

iPad firmy Apple zrewolucjonizował sposób w jaki uzywamy komputery, pomagając nam utrzymywac kontakty ze znajomymi,  zarządzać finansami, organizowac nasze codzienne życie, słuchac muzyki, oglądać filmy. Ale czy jest w stanie poomóc równiez w innych dziedzinach, jak np nauczanie dzieci z ADHD?

Czytaj więcej

20 kwi

Kiedy nie wiadomo o co chodzi , z reguły chodzi o ... urodziny

Mam tę wyjatkową przyjemność przechodzić ten specjalny dzień w potrójnej dawce. Zgrupowane w okresie późna zima- wczesna wiosna , urodziny moich dzieci nadszarpuja zdrowo nasz budżet domowy. 

Jak tego uniknąć - to zdecydowanie temat na innego posta. 

Dzis jednak  chciałabym sie z wami podzielic pomysłem, jaki wykonać mogą wszyscy ci, którzy są dumni posiadaczami istotek mniejszych od nich o połowę ( i nie tylko )

Czytaj więcej

15 kwi

Niekrótko, niezwięźle ale zawsze ... o dziecku ...

"Think different " - to popularne motto twórcy Apple Steve'a Jobs'a stało się myślą przewodnią mojego życia .

Bo kiedy ma sie trójkę bardzo aktywnych, nad wyraz ciekawskich i wyjątkowo głośnych dzieci " myślenie pozapudełkowe " to jedyne co człowiekowi pozostaje .

Czytaj więcej

Showing 136 - 140 of 147 items