ZESTAW 6 WIELO-WORECZKÓW ZAKUPOWYCH 30 X 30 CM

35,00 zł brutto

Nowy produkt

WIELKA ZMIANA NIE PRZYJDZIE SAMA. MUSIMY O NIĄ ZAWALCZYĆ I POKAZAĆ NASZYM DZIECIOM, JAK TO ROBIĆ. W DUCHU ZEROWASTE  POWSTAŁY WIELORAZOWE TOREBKI, KTÓRE SĄ PIERWSZYM WŁAŚCIWYM KROKIEM W STRONĘ REDUKCJI WSZECHOBECNEGO PLASTIKU W NASZYM ŻYCIU… 

Więcej szczegółów

Jeśli zależy Ci na tym aby twoje dzieci i kolejne pokolenia wychowywały się w zdrowiu, zacznij działać!

W ciągu kilku dziesięcioleci, co jest mrugnięciem oka w obliczu trwającej 4,5 mld lat historii planety, tworzywa sztuczne zmieniły strukturę naszego życia.

Zastąpienie reklamówek torbami wielorazowymi to najprostsza i wymagająca najmniej wysiłku rzecz, jaką możesz zrobić, by zminimalizować ilość zużywanego plastiku. Miej ich przy sobie zawsze kilka - zajmują mało miejsca, zrobione są z końcówek serii, odpadów dzianinowych, występują w kilku rozmiarach. Idż z nimi do sklepu, zrób zakupy i bądź dumna, że dzięki Twojemu zaangażowaniu nasza planeta będzie zdrowsza. Pokaż dzieciom, że to banalnie łatwe. One uczą się przez naśladowanie - bądź więc dla nich najlepszym przykładem.

ZESTAW SKŁADA SIĘ Z 6 SZTUK WORECZKÓW W 1 ROZMIARZE :

30 X 30 CM

KOLOR: szary

POMIEŚCI NAWET DO 1,5 KG OWOCÓW, WARZYW ETC

TOREBKI WYKONANA Z KOŃCÓWEK SERII I SPADÓW ZAKŁADÓW PRODUKCJI DZIEWIARSKIEJ

SZYTE PRZEZ FANTASTYCZNE, WESOŁE ŁÓDZKIE KRAWCOWE, Z MATERIAŁÓW PRODUKOWANYCH W POLSCE

MATERIAŁ : poliester - pomimo, że nie jest to typowy material na torebki wielorazowe, idąc za przekazem ZEROWASTE, ratujemy spady i końcówki serii materiałów przed utylizacją, dając im nowe życie ( dlatego czasem odcień worków może różnić się od siebie nieznacznie) Poliester wbrew pozorom to wdzięczny materiał, świetnie nadający się do wykorzystania przy zakupach : jest półprzeźroczysty, więc przy kasie nie trzeba okazywać zawartości każdego woreczka, świetnie przyklejają i odklejają się od niego etykiety wagowe, można go prać ręcznie lub w pralce do 30 stopni - wszelkiego rodzaju zabrudzenia bardzo łatwo z niego się spierają, jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu woreczek wielorazowy z niego zrobiony posłuży nam naprawdę długo, nie gniecie się, zachowuje wysoką sprężystość i nie rozciąga/ nie rozchodzi się podczas użytkowania czy w praniu, szybko schnie i nie wchłania wilgoci, jest odporny na działanie promieni słonecznych (nie bleknie), nie jest atakowany przez pleśń, bakterie czy mole, nie uczula. Jest również bardzo bardzo lekki - przy ważeniu produktów nie trzeba tarować wagi.

Wielorazowe woreczki to mniej plastikowe życie! 

Przyroda jest wieczna, jeżeli jest bezpieczna- zadbaj o nią już dziś - idź do sklepu z wielorazowymi woreczkami, ograniczaj plastik w każdej formie - natura Ci za to podziękuje - stworzy lepsze warunki życia dla przyszłych pokoleń.

Napisz opinię

ZESTAW  6 WIELO-WORECZKÓW ZAKUPOWYCH 30 X 30 CM

ZESTAW 6 WIELO-WORECZKÓW ZAKUPOWYCH 30 X 30 CM

WIELKA ZMIANA NIE PRZYJDZIE SAMA. MUSIMY O NIĄ ZAWALCZYĆ I POKAZAĆ NASZYM DZIECIOM, JAK TO ROBIĆ. W DUCHU ZEROWASTE  POWSTAŁY WIELORAZOWE TOREBKI, KTÓRE SĄ PIERWSZYM WŁAŚCIWYM KROKIEM W STRONĘ REDUKCJI WSZECHOBECNEGO PLASTIKU W NASZYM ŻYCIU… 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: