BAWEŁNIANY WORECZEK NA PIECZYWO

12,00 zł brutto

Nowy produkt

Jeśli chcesz, aby Twoje pieczywo po jednym dniu nie było zeschnięte lub spleśniałe - otul je bawełnianą kołderką - ten worek, w 100% wykonany bawełny z certyfikatem OEKO-TEX Standard 1000 doskonale się do tego nadaje.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Warning: Last items W magazynie!

Główna przyczyna marnowania jedzenia, to nieumiejętne go przechowywanie. Nie wiemy specjalnie jak, gdzie i w czym przechowywać.często kładziemy gdzie popadnie, żeby już po kilku dniach tego się pozbyć " bo się zepsuło"

 

Ostatnio często przypominam sobie, jak robiła to moja babcia - pakowała w pudelka, szmatki, woreczki - chleb zawsze w chlebaku zawinięty był w lnianą bądź bawełnianą szmatkę. I nie przypominam sobie żebym u babci kiedykolwiek jadła stary, twardy chleb. Zdecydowanie nic się tam również nie marnowało- o wyrzucaniu czegoś, na czym babcia robiła znak krzyża nie było mowy... Zdecydowanie była prekursorem ruchu Zero Waste, zanim ukuto w ogóle taki termin:-)

Wszyscy nasi przodkowie tak robili - i chyba najwyższy czas wrócić trochę do korzeni ...

Chleb i bułki nie lubią wilgoci i ciasnych opakowań. Dlatego szybko pleśnieją lub twardnieją w plastikowych jednorazówkach. 

Mam dla Ciebie lepszą alternatywę:

BAWEŁNIANY WORECZEK W ROZMIARZE 30 X 40 CM

który spokojnie pomieści cały chleb i kilka bułek ( ja spokojnie włożyłam do niego 12 ciabatek)

Pamiętaj! Zaciągnij sznurek do końca i schowaj pieczywo do szafki/ chlebaka - tam, gdzie je zwykle trzymasz.

Moja rada: zabierz ten woreczek ze sobą do sklepu - włóż do niego pieczywo bezpośrednio ze sklepowej półki, omijając szerokim łukiem jednorazówkę. Wystarczy, że przy kasie poluzujesz sznureczek i powiesz kasjerce co masz w środku. Robię w ten sposób zakupy w rożnych sklepach, ryneczkach i bazarkach  już długo i nikt nigdy nie zakwestionował zawartości mojego worka:)

Woreczek wykonany jest ze 100% bawełny z Certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. To system certyfikacji oraz badań produktów i półproduktów włókienniczych na wszystkich stopniach ich obróbki. Ma on na celu zapewnienie, że produkty włókiennicze nim oznaczone są wolne od substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych m. in pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwnikow alergizujących , zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich . 

Uff... jednym słowem - to bardzo dobrej jakości bawełna:-)

Woreczek możesz prać ręcznie lub w pralce. Przechowywać możesz w nim również inne sypkie produkty lub cokolwiek co potrzebuje "bawełnianego opakowania"

 

Wybierając ten produkt wspierasz polski przemysł :)

Polecam serdecznie! 

Napisz opinię

BAWEŁNIANY WORECZEK NA PIECZYWO

BAWEŁNIANY WORECZEK NA PIECZYWO

Jeśli chcesz, aby Twoje pieczywo po jednym dniu nie było zeschnięte lub spleśniałe - otul je bawełnianą kołderką - ten worek, w 100% wykonany bawełny z certyfikatem OEKO-TEX Standard 1000 doskonale się do tego nadaje.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: