TABLICA NASZYCH OBOWIĄZKÓW + 181 piktogramów magnetycznych

79,00 zł brutto

TABLICA OBOWIĄZKÓW DLA DWÓJKI DZIECI -MOTYWACJA , EDUKACJA I ZABAWA !

WERSJA NA FOLII MAGNETYCZNEJ NA KAŻDĄ POWIERZCHNIE METALOWĄ NP. LODÓWKĘ,  TABLICĘ CZARNĄ MAGNETYCZNĄ ,WSZYSTKIE TABLICE MAGNETYCZNE Z IKEA, SCIANĘ POKRYTĄ FARBĄ MAGNETYCZNĄ , DRZWI METALOWE ETC

Więcej szczegółów

Tablica Obowiązków w prosty i przyjemy sposób ( a co najważniejsze bez krzyków i protestów ) nauczy Twoje dzieci wykonywania prostych czynności domowych i samoobsługowych, uchroni Cię przed kolejną bitwą o to, kto posprząta pokój, pościeli łóżko, kiedy zostaną odrobione lekcje, odłożone zabawki itp. 

Duża tablica ( 40 cm x 52 cm ) zaczepiona w widocznym dla dziecka miejscu na jakiejkolwiek metalowej powierzchni np, lodówce, ścianie pomalowanej farbą magnetyczną, blasze metalowej, metalowych drzwiach, będzie mu przypominała o tym, czego już dokonał, co jeszcze musi zrobić i nad czym popracować.

Skład zestawu:

Tablica magnetyczna

20 elementów z zadaniami

112 kropek ( dwa zestawy po 56 dwukolorowe kropki) do oceniania w poszczególnych dniach tygodni

3 puste elementy do samodzielnego wypełnienia zadaniami wg własnych , nie uwzględnionych w zestawie potrzeb

46 piktogramy z podsumowaniem tygodnia podzielonym na trzy kategorie: super wynik, niezla praca, czas na poprawę 

Razem daje to 181 piktogramów magnetycznych 

Nie są to zwykłe piktogramy - nadruki pocięte na foli, ale piktogramy wydrukowane w drukarni na najwyższej jakości papierze a następnie sklejone z  magnesem i usztywnione tekturką a na koniec wysztancowane ( wycięte) za pomocą specjalnie tylko do tego celu i wzoru zaprojektowanego wykrojnika  

Tablica jest tygodniowym wykazem poszczególnych rzeczy jakich chcemy nauczyć dzieci

Po lewej stronie jest podział na obowiązki jakie wybieramy dla dwójki dzieci , zaś wzdłuż mamy miejsce na przypinanie odpowiednich kropek ( jeden kolor dla jednego malucha , drugi - dla drugiego) przy odpowiednich dniach tygodnia. Sami przypinając odpowiednie magnesy ustalamy, na czym nam zależy w danym tygodniu. 

Im młodsze dzieci tym radzę początkowo skupić się na 3- 4 zadaniach, które wybierzemy po wspólnym ich uzgodnieniu z dziećmi.

Każdego wieczora poświęćmy 5 minut na omówienie tego co udało się w danym dniu osiągnąć. 

Niech same przypną magnesik z odpowiednim piktogramem w odpowiednim miejscu . Pod koniec tygodnia - jeśli dzieci uzbierają  5,6 lub 7 znaczków z danej kategorii, w miejscu :wynik - przypinacie razem jeden z trzech wariantów i razem będzie ich tyle ile ustalicie na samym początku - dziecko dostaje nagrodę. Ustalcie na poczatku co nią będzie - czy lody w cukierni, kredki, kino, pół godziny dłużej oglądania bajki lub wspólnego czytania. Limitem jest jedynie wasza wyobraźnia!

 

JEST TO SYSTEM MOTYWACYJNY GODNY NOSIĆ MIANO NOWOCZESNEJ METODY WYCHOWAWCZEJ

To pierwsza na rynku tego typu tablica magnetyczna, uwzględniająca potrzeby dwójki dzieci w tym samym bądź różnym wieku . Kolory kropek zostały tak zaprojektowane ,że nadają się zarówno dla chłopców, dziewczynek bądź chłopca i dziewczynki .

JAKO PRODUCENTKA TYCH TABLIC, PEDAGOG DZIECIĘCY I MAMA CZWÓRKI DZIECI, SERDECZNIE POLECAM TĘ TABLICĘ WSZYSTKIM RODZICOM, OPIEKUNOM, PEDAGOGOM, TERAPEUTOM - POMÓŻCIE DZIECIOM OSIĄGNĄĆ SUKCES!

Całość zaprojektowana i wyprodukowana została w Polsce 

Polecam serdecznie zapoznanie się z pozostała ofertą, w której znajduje się podobna tablica dla jednego dziecka, kalendarze magnetyczne pogody w czterech językach oraz ogromny ścienny Kalendarz XXL dla całej rodziny, którego użytkowanie rozpocząć można w dowolnym miesiącu.

POMYSŁOWA MAMA 

ABY W PEŁNI WYKORZYSTAĆ POTENCJAŁ DZIECIŃSTWA

Napisz opinię

TABLICA NASZYCH OBOWIĄZKÓW + 181 piktogramów magnetycznych

TABLICA NASZYCH OBOWIĄZKÓW + 181 piktogramów magnetycznych

TABLICA OBOWIĄZKÓW DLA DWÓJKI DZIECI -MOTYWACJA , EDUKACJA I ZABAWA !

WERSJA NA FOLII MAGNETYCZNEJ NA KAŻDĄ POWIERZCHNIE METALOWĄ NP. LODÓWKĘ,  TABLICĘ CZARNĄ MAGNETYCZNĄ ,WSZYSTKIE TABLICE MAGNETYCZNE Z IKEA, SCIANĘ POKRYTĄ FARBĄ MAGNETYCZNĄ , DRZWI METALOWE ETC

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: