ZABAWKI, GRY, PLANSZÓWKI I POMOCE EDUKACYJNE

22 lis

" GRUNT TO ZDROWIE"- trzeba być chorym, żeby nie zauważyć, że to genialna gra!

Czasem, kiedy ręce opadają i człowieka dopada szara rzeczywistość - najzdrowsze co można zrobić dla siebie i otoczenia - to śmiać się wspólnie do rozpuku. Gwarantem dobrej zabawy jest zdecydowanie najnowsza planszówka Wydawnictwa MDR - GRUNT TO ZDROWIE - jak zawsze - z genialną grafiką i tekstami Mleczki . 

Czytaj więcej

17 paź

Chcesz zrobić KARIERĘ POLITYCZNĄ ? Teraz możesz ją mieć ... nawet na kilka godzin :-)

Kto chce zostać znanym prawdziwym politykiem , mało pracować i dużo zarabiać ... ale żeby nikt ze znajomych się nie dowiedział ? Jest na to tylko jeden sposób ... KARIERA POLITYCZNA od Wydawnictwa MDR !

Czytaj więcej

15 paź

UGOTUJ, EKSPERYMENTUJ , ZACZARUJ - 3 pakiety szczęścia na wiele godzin dla każdego dziecka

3 pakiety totalnie różnych kart dla dzieci , przetestowane przez moją najstarszą trójkę i przeze mnie . Każdy znalazł coś dla siebie. A ja się cieszę że Wydawnictwo Sierra Madre zrobiło coś dla nas wszystkich ...

Czytaj więcej

26 wrz

KORPORACJA - rozgrywka dla trzeźwo myślących :-)

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta . A czasem jeszcze czwarty załapie się " na krzywy ryj" - jak to mawiał mój dziadek:-) I o to właśnie w KORPORACJI chodzi . Nie wiem, czy tej "prawdziwej " też, bo nigdy nie pracowałam w takim przybytku frustracyjnego pięcia się po szczeblach kariery . Jeśli jednak w realu jest tak zabawnie jak w tej grze , to może kiedyś zaryzykuję ...:-) 

Czytaj więcej

7 wrz

Super gry na które zawsze znajdzie się miejsce : Kapitan Nauka wkracza do akcji!

Kiedy przepełnione półki z grami uginają się od ciężaru rozmaitych "edukacyjnych " gier i zabaw, trudno jest dla dziecka znaleść coś nowego . A ja wam mówię ,że na Kapitana Naukę powinniście znaleść kawałek przestrzeni...  Zadania dopasowane do wieku dzieci sprawiają, że ta banalnie prosta zabawa uczy niejako na poboczu , przygotowując dzieci do nauki jaką z chwilę zaczną w szkołach ...

Czytaj więcej

Showing 11 - 15 of 28 items