ZABAWKI, GRY, PLANSZÓWKI I POMOCE EDUKACYJNE

3 mar

Skąd się biorą pieniądze i jak zostać milionerem? Ekonomia w pigułce czyli duże pytania małych dzieci...

Zabawnie, jasno, wyjątkowo zrozumiale wytłumaczone zagadnienia z zakresu finansów  zaprezentowane w formie ciekawostek, zagadek i quizu dla dzieci 7+ 

Czytaj więcej

23 sty

W końcu coś dla nastolatków ... BLOK EKIPA - rywalizacja, spostrzegawczość, szybka reakcja

Musicie wierzyć mi na słowo- a ja na słowo muszę wierzyć moim starszym synom - ta gra to hit wśród nastolatków... Nie zostałam dopuszczona do wspólnego grania, bo to podobno nie wypada z rodzicem grać w coś takiego ... Jednak porykiwania i salwy śmiechu dobywające się z pokoju moich chłopców to - dla mnie- najwyższe noty...

Czytaj więcej

13 gru

Kieszonkowiec matematyczny od Kapitana Nauka - profesjonalna pomoc nadciąga!

Matematyka nie musi być: nudna, głupia, trudna, niezrozumiała, nużąca, okropna i do kitu. Im szybciej przekonasz do tego swoje dziecko - tym lepiej . Dziś pokazuję Ci fajne narzędzie: nowe, tanie, edukacyjne i przede wszystkim - w formie zabawy podające Twojemu dziecku matematyczne zagadnienia jak na talerzu. Łyknie i zrozumie:-)

Czytaj więcej

22 lis

" GRUNT TO ZDROWIE"- trzeba być chorym, żeby nie zauważyć, że to genialna gra!

Czasem, kiedy ręce opadają i człowieka dopada szara rzeczywistość - najzdrowsze co można zrobić dla siebie i otoczenia - to śmiać się wspólnie do rozpuku. Gwarantem dobrej zabawy jest zdecydowanie najnowsza planszówka Wydawnictwa MDR - GRUNT TO ZDROWIE - jak zawsze - z genialną grafiką i tekstami Mleczki . 

Czytaj więcej

17 paź

Chcesz zrobić KARIERĘ POLITYCZNĄ ? Teraz możesz ją mieć ... nawet na kilka godzin :-)

Kto chce zostać znanym prawdziwym politykiem , mało pracować i dużo zarabiać ... ale żeby nikt ze znajomych się nie dowiedział ? Jest na to tylko jeden sposób ... KARIERA POLITYCZNA od Wydawnictwa MDR !

Czytaj więcej

Showing 11 - 15 of 31 items