Przemęczenie z poplątaniem

On maj 9, 2016

Albert Camus powiedział :

"Aby istnieć, człowiek musi się buntować." Moje dzieci wzięły sobie to dzisiaj do serca dosłownie:-)

Przynieś, zanieś, zawieś, odbierz, co na obiad, nie rozumiem, pomóż mi, dlaczego muszę, poczekaj, zaraz, przecież słyszę .... gdybym mogła wykrzesać z siebie dzisiaj więcej energii, lista rzeczy które musiałam zrobić dzisiaj, wysłuchać, negocjować.... skończyłaby się gdzieś 3 metry poniżej.

Winston Churchil powiedział kiedyś,że"prościej jest rządzić narodem niż wychować czwórkę dzieci" To kiedy kolejne wybory? Chętnie wystartuję do sejmu, bo napewno jest to prostsze niż wychowywanie mojej trójki - szczególnie dzisiaj. Przespać się można w ciągu dnia, kawkę w spokoju do końca wypić, a ostatnio to widziałam nawet że  iPadem pobawić się można.... same zalety.

Albo niech mnie wezmą do FBI - umiejętności negocjatorskie opanowałam do absolutnej perfekcji:-) 

A dzisiaj zamiast tego wszystkiego , zadowalam się krupnikiem ugotowanym pomiędzy bieganiem do szkół, przedszkola , zajęcia dodatkowe i wizytę u księgowych swoich. Zupka ciepła, herbatkę z malinką sobie zapodam i może świat wyda mi sie bardziej do rzeczy. A jak zaszaleję zupełnie to może uda mi się nawet poczytać coś nie z lteratury dla dzieci ... Trzymajcie kciuki.Komentarze


Zostaw swój komentarz